NovinkyPCXbox OneXbox Series X

I Am Fish – Bondovka v rybím podání?

Do role rybího hrdiny se dostaneme v připravované hře I Am Fish. Bossa Studios ji plánují vydat letos v létě na platformy Xbox Series X|S, Xbox One a na Steam. Studio má za sebou hry jako Surgeon Simulator, anebo I Am Bread. A jako sequel těchto her je I Am Fish vývojáři popisována. Přitom s nimi má jen pramálo společného, mnohem více se podobá na Hledá se Nemo.

Čtyři ryby, jeden cíl. V téhle adventurce se budete snažit o shledání dobrých přátel. A nemluvím o těch televizních Přátelích, ti mají totiž dvě velké výhody – nohy a plíce. Bez nich se musí obejít čtyři protagonisté I Am Fish: zlatá rybka, létající ryba, ryba fugu a piraňa. Byli násilně odděleni, ale osudu se jen tak nepoddají. Právě vaším úkolem bude dát tyto podvodní kreatury dohromady. Dosáhnout toho budete moci na základě fyziky a všeho, co taková ryba dokáže. Plaváním, létáním, kousáním, šploucháním, nafukováním se, anebo klouzáním.

Hra byla už před dvěma lety dostupná jako prototyp zdarma. Od té doby však vývojáři udělali mnoho změn a mnoho pokroků. Pokud vás zajímá, s jakou šíleností přijdou příště, můžete čas od času kouknout na jejich oficiální stránku. Právě tam totiž prototypy her dávají k vyzkoušení.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button