NovinkyPC

League of Legends. Project: Bastion už frčí

Společnost Riot Games o sobě opět dává vědět velkým eventem ve své nejúspěšnější hře League of Legends. Nový event Project: Bastion bude trvat od 27.5 do 28.6. a získat můžete mnoho výher od rámečků, přes gesta, až po speciálni epické skiny pro vaše šampiony. A k tomu všemu se vrací i oblíbení herní mód Nexus Blitz.

Project: Bastion vás vtáhne do hry

Během následujícícho měsíce si můžete nasbírat spoustu odměn a bonusů. Největším tahákem jsou samozřejmě prestižní skiny. Svého unikátního skinu se dočká celkem šest šampionů: Senna, Sejuani, Varus, Mordekaiser, Renekton a Sylas. A právě Sylas je trochu v protekci, protože si u něho může přijít hned na dva skiny. Dále jsou ve hře nová gesta, rámečky, skiny pro vás totem a další věci. A to vše získáte podle toho jak budete dobrý. Stačí plnit úkoly a porážet nepřátele.

A radostnou zprávou je i návrat oblíbeného módu Nexus Blitz. V tomto módu se hráči utkají ve zrychleném tempu na malém prostoru. Takové vyblbnutí, když se nechcete mod nervovat. Ale pravdou je, že to je kolikrát větší nervák než samotný Ranked.

Event v League of Legends tedy máme. A co nás čeká v blízké budoucnosti? Nemožné se stal oskutečným. Oficiální datum vydání Dying Light 2. To musíte vidět.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button