FilmyNovinky

Vyšel trailer na Eternals. A je to nádhera!

Je to tady, oficiální trailer na Eternals a nebudu lhát, když řeknu, že je prostě parádní. Trailer ukazuje všechny obsazené Eternály, jejich zemi a u některých i jejich neuvěřitelné schopnosti. Tento listopad je totiž skutečně na co se těšit, já osobně si myslím, že Eternals jsou jedním z největších projektů od Disney a rozhodně to taky tak v traileru vypadá. Láska, neskutečné schopnosti a boj. Prostě to, co chceme.

Které Eternals uvidíme?

Uvidíme Thenu, která je sestřenicí Thanose (ano, šok, Thanos byl Eternal). Umí perfektně střílet z luku a lítat. Do její role byla obsazena slavná herečka Angelina Jolie (Wanted, Salt). Ikarise, který je několik desítek tisíc let starý a zároveň je to vůdce celého týmu. Zahraje si ho všemi milovaný vůdce seveřanů ze Hry o Trůny Richard Madden (Ptačí zpěv, 1917). Dále tu je Kingo, japonský samuraj ze 16. století, který umí perfektně bojovat s katanou. Jeho si zahraje herec Kumail Nanjiani (Perfektně blbě, Duck Butter). Další je zde Ajak. Ten se dočká přeobsazení, kdy místo místo muže Ajaka, uvidíme ženu. Do této role byla obsazena Salma Hayek (Divoši, Everly).

Poté je tu Phastos, takový trošku přemýšlivý posera, ale skvělý bojovník. Jeho role se ujme Brian Tyree Henry (Dětská hra, Godzilla vs. Kong). Eternal Makkari se také dočká přeobsazení, kdy místo muže zde budeme mít herečku Lauren Ridloff (Živí mrtví, Okouzlení). Tato hrdinka má jeden velký problém, je hluchá, ale zároveň je technický génius. Uvidíme také Gilgameshe, který ale byl od Eternals v komiksech vyloučen, takže přesně nevíme, jaká bude jeho role. Tuto postavu si zahraje herec Don Lee (Baekdusan, Sidong). No a poslední zatím odhalený Eternal je Sprite, ta je také přeobsazena. Místo muže zde bude mladinka herečka Liu McHugh (Totem, Songbird).

Jasně, já vím, máme tu spoustu přeobsazení a úprav postav. Všichni ale víme, že Disney momentálně mění snad všechny původní materiály, takže pro ty, kdo toho tolik nečekali, bohužel pro vás. Termín vydání je 17. listopadu 2021. Takže si tento datum zakroužkujte, protože tenhle film nemůže neuspět.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button