AnimeNovinkySeriály

Resident Evil: Infinite Darkness je tu v plnohodnotném traileru

Capcom ve spolupráci s Netflixem oznámil Resident Evil: Infinite Darkness již v loňském roce a my se samozřejmě nemohli dočkat až z něj uvidíme více. Ten den přišel právě teď. Vyšel totiž nejnovější trailer, ve kterém se nám ukázali nejen všem známé postavy, ale i další zajímavosti. Pravděpodobně vás tedy zajímá, kdy vlastně seriál vyjde. Potěšíme vás a řekneme, že velmi brzy. Resident Evil: Infinite Darkness je totiž součástí oslav 25. výročí od vzniku společnosti Capcom a doplní tak aktuálně vysoce populární Resident Evil: Village (o kterém více zjistíte zde nebo zde). Vypadá to tedy tak, že letošní rok bude pro svět po zombie apokalypse velice úspěšný.

O čem bude seriál Infinite Darkness?

Trailer konečně ukázal mnohem více, než jen pouhé datum vydání, které je mimochodem už 8. července. Uvidíme tak zpracování hrdinů Leona S. Kennedyho a Claire Redfield, které budou dokonce dabovat i stejní dabéři jako v RE2. K Leonovi se tedy vrací Nick Apostolides a ke Clair Stephanie Panisselo.

Z dalších známých postav se objeví například Shen May, nebo agent Patrick, který je nováčkem a obdivovatel Jasona, další známé postavy ze série Resident Evilu. Trailer vypadá naprosto úžasně a animace, kterou se prezentuje je skutečně realistická tak jak celou dobu Netflix sliboval. Návrat slavných herních charakterů navíc slibuje parádní příběh.

Kde se tahle paráda má navíc celá odehrávat? V jedné z nejslavnějších lokací na světě přeci a to v Bílém domě. Uvidíme tak i prezidenta Spojených států Grahama, který už v traileru působí hrozně zle a nesympaticky. Vydržme tedy už jen necelý měsíc a začněme se těšit, protože tenhle seriál bude určitě úspěšný.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button