NovinkyPCPS4Xbox One

Remnant: From the Ashes – Subject 2923: trailer na poslední DLC

Střílečka Remnant: From the Ashes dostane na konci příštího měsíce nové DLC! To ponese název Subject 2923, přinese 2 nové biomy a obří kampaň. V té odhalíme původ světa Remnantu. Nové DLC se bude odehrávat v čase po hlavním příběhu hry, bude se zaměřovat na lokaci Ward Prime, což je vojenský komplex založený na počáteční Ward 13.

Oproti ostatním příběhům a lokacím se bude gameplay odehrávat jinak, podle designového ředitele Johna Pearla. Bude to jeden velký komplex, který bude možno prozkoumat díky různým hádankám. Pro fanoušky příběhu zde také bude mnoho k prozkoumání. Kromě Ward Prime dostaneme možnost toulat se postapokalyptickým venkovem. Poté se nám dostane možnost k návštěvě nového světa – ledového Kingdom of Reisum. Ten má být znázorněním původního nápadu, jak měla hra vypadat.

Subject 2923 bude největším DLC pro Remnant, přidá 4-6 hodin gameplaye, v závislosti na skillu a odklánění se od hlavního příběhu. Dále samozřejmě přidá nové zbraně, upgrady, armor sety a trinkety. Zároveň se to všechno podrobí RNG, takže k tomu, abychom viděli všechno, si budeme muset zahrát DLC vícekrát.

DLC vyjde 20. srpna za cenu 10 $, zároveň s ním vyjde edice Remnant: From the Ashes Complete Edition. Ta nám za 50 $ nabídne jak původní hru, tak DLCčka Swamps of the Corsus a nadcházející Subject 2923.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button