NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Necromunda: Hired Gun za rohem

Necromnda: Hired Gun je už skoro tady a s tím vychází i epický cinematický trailer, ve kterém je nám krásně vysvětleno co je to takové “Hive City”, nebo taky “Úlové město”. Obrovská hora budov a továren, které se skladají sami na sebe. V těch většinou přežívají miliardy obyvatel z nichž většina nikdy neuvidí ani záři jejich slunce.

Hra nás má zavést právě do jednoho takového města na planetě Necromunda. A protože podsvětí úlových měst je obyčejně plné gangsterů, mutantů, a podobných vyvrhelů, tak se práce pro nájemného zabijáka a jeho věrného psíka vždycky najde. Byla by totiž škoda nevyužít ty suprově znějící zbraně a combat systém, který nám vývojáři z Focus Home Interactie připravili. Právě brutální soubojový systém, který se dost podobá tomu z nových DOOM titulů nebo Shadow Warriora, vypadá velice slibně, a jen ukazuje, že si vývojáři vzali zpětnou vazbu fanoušků k srdci. Jejich poslední střílečka z univerza Warhammer 40,000, totiž trpěla právě málo dynamickou akci.

Zároveň s tím nám vývojáři taky konečně oznámili technické požadavky pro tenhle Warhammer 40K nářez. A jak sami vidíte, tak nepotřebujete to nejnovější PC pro Necromunda: Hired Gun. Hra má vyjít 1.6.2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a samozřejmě Xbox Series X/S

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button