NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Ghostrunner 2 potvrzen! | Novinka

Loňský rok měl nějakým zvláštním způsobem velký kyber feel. Na topu toho všeho seděl Cyberpunk 2077, to všichni víme. Mimo něj jsme se ale dočkali i mnohem menšího projektu, který ale uchvátil obrovské množství hráčů. Ghostrunner přinesl úžasnou first person platformovou skákačku a není tedy divu, že studio Slipgate Ironworks oficiálně oznámilo, že pracuje na pokračování tohohle úžasného kyberdíla!

Ghostrunner 2 už jen pro nové konzole!

Z twitterového oznámení toho víme poměrně málo, ale přeci něco se tam najde. Na pokračování dostalo studio budget ve výši 5 milionů €. Navíc pokračuje spolupráce s polským studiem One More Level, které se podílelo i na vývoji prvního dílu. Od launche až do dneška se podařilo prodat celých 600 000 kopií, což je pro tak malou hru významný milník. I z toho důvodu se první díl objeví na next-gen konzolích někdy koncem roku 2021. A u nových konzolí taky zůstaneme. Ghostrunner 2 totiž vyjde pouze pro PC, Xbox Series S/X a PS5. Přesné datum vydání bohužel zatím neznáme.

Jsme opravdu nadšení ohledně oznámení Ghostrunner 2. Společně se studiem One More Level se nám podařilo vytvořit napínavou a poutavou hru. Tato nová spolupráce prohlubuje přítomnost studia 505 Games na polském herním trhu a dovoluje tak vytvořit příležitosti pro nová studia a nové talenty. Budeme pokračovat v zaměření na polský trh a budeme se tak snažit rozšiřovat a zlepšovat naše portfolio her, abychom dokázali uspokojit požadavky našich hráčů. Komentář vývojáře Raffaele Galante

Bohužel old-gen konzole při pokračování Ghostrunnera ostrouhají. Dostáváme se do doby, kdy nám pomalu ale jistě budou vycházet hry pouze pro next-gen, zatímco hráči nebudou mít hry na čem hrát. Můžeme tak doufat a věřit, že se konzole dostanou do domácností co nejdříve a budeme tak mít možnost užít si tyhle pecky na vlastní kůži. Pokud o hře Ghostrunner slyšíte poprvé a zajímalo by vás, jak první díl hry vypadá, můžete si přečíst naší recenzi. Zahráli jste prvního Ghostrunnera? Co na tenhle malý kyberpunkový projekt říkáte vy?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button