NovinkyPC

New World vydal první trailer, vítejte ve světě Aeternum | Novinka

Vývojářské studio Amazon Games stále počítá s vydáním New World k 31. srpnu 2021 a tak bylo na čase, aby hráčům předvedla plnohodnotný herní trailer. Uvidíme tak další skvělou MMORPG hru naplněnou nebezpečím a neuvěřitelným množstvím úkolů. Dočkáme se i nového fantasy světa, který se jmenuje Aeternum.

Vítejte v novém světě Aeternum?

Jak už samotný název napovídá, objevíte se doslova v novém světě, respektive neprobádaném území, na které se dostanete po těžkém ztroskotání. Bohužel pro vás je celé Aeternum narvané nepřáteli, takže se nikdy boji nevyhnete. Naštěstí je zde ale také plno nadpřirozených sil, magických zbraní a armád, které se mohou přidat na vaši stranu.

Aeternum je sám o sobě tajemný ostrov a vy se budete moci (a pravděpodobně budete muset) ponořit do jeho historie a odhalit tajnou pravdu o jeho zvláštních obyvatelích. Vývojáři slibují krásu i nebezpečí v jednom, nebudete mít údajně ani chvilku oddechu, protože v Novém světě, je nebezpečí na každém kroku.

Přednostní hry má být velké množství typů zbraní. Budete moci mít meč a štít, ale také dělo, kdybyste chtěli na někoho zaútočit z pořádné dálky, případně se můžete naučit ovládat magii. Hra slibuje beztřídní akční bojový systém, takže se budete moci naučit od všeho něco.

Ve hře je přislíbena i PvP a PvE akce, takže se pořádně snažte, ať můžete ničit i ostatní hráče a nebýt zničeni.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button