aniMAGNovinkyTéma dne

aniMAG #6 – Dragon Ball film a Re-Main už brzy

Je tu šesté vydání naší rubriky jménem aniMAG. Vzhledem k tomu, že svět anime je obrovský a novinek stále přibývá, vybereme pro vás každý týden ty nejžhavější a připravíme vám je na jednu rychlou přehlídku. Čeká vás přehled nejen samotných anime, ale i nějakých novinek ze světa mangy či her. Takže se pohodlně usaďte a připravte se, ať už koukáte u jídla, nebo během svojí chvilky odpočinku. AniMAG#6 je totiž jako vždy plný zajímavostí.

Poslední obálka k Attack on Titan

Oficiálně skončila manga Útok títánů (Šingeki no Kjódžin) už během dubna. Přinesla finální rozuzlení a ukončila příběh Erena Jaegera, titána bojujícího za lidstvo. Nicméně vím vám spoilovat nebudu, protože anime bude pokračovat až koncem tohoto roku, takže si ještě pár měsíců před finále počkáme. Poslední obálka mangy ale vhání slzy do očí, tak se můžete pokochat.

Kimetsu no Yaiba: Mugen train překonal 50 miliard jenů

Kimetsu no Yaiba: Mugen Train, jehož recenzi pro vás chystáme, je jedním z nejúspěšnějších anime filmů všech dob – k 10. 5. 2021 vydělal už neuvěřitelných 50,15 miliard jenů (cca 458,58 milionů dolarů). Zisku pomáhá pomalé a postupné rozvolňování lockdownů v ostatních státech, k výdělku už se připočítávají i tržby z amerických kin. Ještě chvíli si počkejme, nicméně nebojím se říct, že minimálně ještě těch 20 miliard jenů film vydělá, je totiž skutečně výborný.

Manga Tokyo Revengers díky anime slaví úspěch

Začalo nám vycházet další bláznivé anime jménem Tokyo Revengers a ačkoliv se teprve dostává do popředí, originální manga slaví ohromný nárůst v prodeji. Hovoří se o tom, že prodeje jsou 6× až 7× vyšší, než bývaly původně. Není se čemu divit, Tokyo Revengers nabízí příběh, ve kterém se protagonista vrátí do puberty, aby změnil budoucnost. A takové zápletky mají diváci rádi.

https://www.youtube.com/watch?v=pNjCEhonkY0&t=3s

Dragon Ball movie přijde v roce 2022

Další film ze světa Dragon Ballu, by se měl dostat do kin už někdy v roce 2022. Je to už neuvěřitelných 37 let, kdy vyšel první díl mangy. Jen si to představte: 37 let a značka je to stále živá, silná a překvapivě kvalitní. Ačkoliv tedy modernější adaptace bláznivého Son Gokua už netáhnou tolik jako dříve. Bohužel se zatím jedná jen o oznámení, takže o filmu více nevíme.

Anime Re-main o vodním pólu zná datum vydání.

Anime Re-Main bude mít svou premiéru už 3. července 2021. Hlavní postavou příběhu je Minato Kijomizu, který se ve třetím ročníku střední školy rozhodne přestat hrát vodní pólo. Když přestupuje na novou školu, do nového týmu se mu nechce, protože tým je špatný a slabý, ale jak to tak dopadá, víme, že se nakonec přidá.

Knights of Sidonia budou mít zpoždění

Knights of Sidonia budou mít bohužel zpoždění kvůli Covidu. Toto oznámení se objevilo na oficiálním twitterovém účtu filmu. O budoucnosti naší planety, která utíká před mimozemšťany, se tedy dozvíme později. Nový termín vydání je 4. června 2021.

Argonavis Band Dream budou mít svůj film

Původně 13dílné anime se dočká svého hraného zpracování, které vyjde už v roce 2022. Argonavis vypráví o Renovi Nanahošim, který je osamělým studentem a bojí se mluvit s ostatními, ačkoliv jako dítě rád zpíval se svou kapelou. Jednoho dne se ale objeví na karaoke a zazpívá tam společně s dalšími dvěma chlapci. Začíná tak příběh o založení kapely.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button