NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Do Rainbow Six Siege přichází Apocalypse Event | Novinka

Nová sezónní událost ve hře Rainbow Six Siege se jmenuje Apocalypse Event a představí zcela nový časově omezený režim spolu s několika úhlednými úpravami. Ubisoft si zřejmě na této značce dává záležet a snaží se ji neustále aktualizovat a vylepšovat. Nový event jménem Apocalypse značku zase chvíli potahá. Jak název napovídá, ocitnete se v postapokalyptickém světě, ve kterém budete muset přežít.

Apocalypsa oficiálně začala už 4. května 2021 a bude končit až 18. května 2021. Máte tedy celé dva týdny, abyste si užili svět po jaderné katastrofě, která zničila plodiny, otrávila vzduch a kontaminovala vodu. V novém modu se tak spolu střetnou dva různé klany, které se budou rvát o poslední živou rostlinu. Jedna skupina se jmenuje Keepers a druhá Warband.

Do hry také vstoupí celkem 35 nových položek včetně přívěsků, zbraní, čepic nebo celých uniforem. Většina se dá získat zakoupením jednoduchého balíčku. Vzhledem k tomu, že je event časově omezený, a budete do něj muset něco investovat, bude potřeba si vše promyslet. Nutno ale podotknout, že vše vypadá tak nějak zvláštním způsobem dobře.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button