FilmyNovinkyTéma dne

Venom se vrací a spolu s ním i Carnage | Trailer

Tak je to tady, vyšel neskutečně očekávaný trailer na snímek Venom: Let it be Carnage. Dovolím si vám to volně přeložit, co znamená onen dodatek Let it be Carnage neboli Nechť začne masakr. Antihrdina a velký bojovník se Spidermanem Eddie Brock se totiž vrátí se svým symbiontem Venomem a k němu přibude ještě jeden další, šílenější, hladovější a krvelačnější jménem Carnage.

Posily i stálice

Do své role Venoma se tak vrátí anglický herec Tom Hardy (Dunkerk, Noční jízda) a přibude k němu herečka Michelle Williams (Suite Francaise, Místo u moře). Poté se setkáváme se samými posilami. Tou největší je samozřejmě sám pan herec Woody Harrelson (Podfukáři, Defendor), který se ujme role Carnage. Dalšími vedlejšími postavami budou Stephen Graham (Rocketman, Irčan) a Naomie Harris (Spectre, Rampage Ničitelé).

Kromě úžasného traileru je tu ještě jedna speciální novinka. Svůj jedinečný rozbor samotného traileru přidal sám režisér filmu Andy Serkis (Válka o Planetu Opic, Divoký Bill). Ten doslova scénu po scéně rozebírá co se kde děje. Upřímně je naprosto zbytečné trailer více rozebírat, když uvidíte Serkisův úžasný nadhled.

Mimochodem pokud jste si samy mysleli, že právě Venom je šílený symbiont, který si dělá co se mu zachce, tak to vás zklamu. Je jich daleko více, jsou i daleko šílenější (ostatně v prvním díle Venom proti jednomu z nich bojoval), ale žádný z nich netouží tak po likvidaci lidí tak, jako Carnage. Popravdě čím více nad tím přemýšlím, tak mě snad ani nenapadá rozporuplnější dvojice než je Venom a Carnage.

https://www.youtube.com/watch?v=uq_32qjCG5o

Ve filmu sice neuvidíme Spidermana ani War-Machin jako ve staré animované sérii z 90. let, ale uvidíme souboj dvou kopií, které minimálně mně, když sem byl kluk přinášeli samé noční můry. Především scéna, kdy se poprvé spojí Carnage a Cletus Kasady.

Zajímavostí je, že Carnage je v komiksech potomkem samotného Venoma, uvidíme tak, jak se toho ve filmu sám režisér zhostí. Vypadá to ale, že nás čeká daleko akčnější děj než v prvním filmu a to jako fanoušci chceme. Premiéra je navíc už letos 23. září 2021. Zkoukněte úžasný trailer a začněte se těšit, protože tohle bude pořádný masakr.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button