NovinkySeriály

Seriál The Last of Us se začne natáčet už v červenci | Novinka

HBO plánuje začít natáčet seriál The Last of Us podle stejnojmenné hry už 5. července 2021 a počítá s koncem produkce nejdřív 8. června 2022. V seriálu by se měl objevit Pedro Pascal (Wonder Woman 1984, Velká Čínská Zeď) v roli Joela a Bella Ramsey (Judy, Holmes a Watson) jako Ellie. Navíc Pedro Pascal oznámil, že projekt The Last of Us pro něj má přednost před jakýkoliv jiným projektem včetně Mandaloriana (a to už je co říct).

Tvůrce hry Neil Druckmann ale upozornil, že hra a seriál se od sebe budou lišit: „Věci si budou občas podobné. Je zábavné sledovat můj dialog z her ve scénáři HBO. A někdy e dobře, že se výrazně odchylují, protože máme co dočinění s jiným médiem. Některé z mých oblíbených epizod se zatím od příběhu značně odchýlily a já se nemohu dočkat až je lidé uvidí. Například ve hře je spousta akce, kterou se prostě musí hráč naučit ovládat, a také o hodně více násilí, než by divák potřeboval v televizním pořadu. Takže to je něco úplně jiného. HBO se soustředí především na to, abychom místo akce viděli co nejvíce z příběhu postav.“

Pokud vás zajímá více, klikněte sem nebo sem a začněte se těšit na seriál. Ten očividně slibuje stejné kvality, jako má hra, která získala nejvíc ocenění v historii.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button