NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Thief Simulator 2 – Máte na to stát se zlodějem? | Novinka

Nová doba si žádá nové výzvy a nové simulátory. A jak víme, ty jsou stále populárnější. Každý zná simulátory řízení letadel, nebo provozu vlakové dopravy. Co ale takový simulátor drogového dealera, nebo bezdomovce? To je už trochu hardcore, ale i takové máme, fungují a hráče si našly. A na rok 2022 je ohlášený Thief Simulator 2.

Vyloupit dům nebo banku? V Thief Simulator 2 klidně

Určitě vám nemusím vysvětlovat, o co v tomto simulátoru půjde. Krást, krást a zase krást. První díl, který vyšel v roce 2018, se dočkal pěkného úspěchu. Dokonce se jeden čas mohl pyšnit titulem nejprodávanějšího titulu na Steamu.

Příběh jedničky končí údajnou smrtí mafiánského bosse, který si vás na vloupačky najímal. Z vás se stal někdo nepohodlný, a tak se o vás chtěl, jak se říká po mafiánsku, „postarat“. Ale vy jste to přežili a následně se mafiánovi šli pomstít. Umřel? Možná jo, možná ne. To se třeba dozvíme v tomto díle.

Vloupačky do rodinných domků, vykrádání bank, vyhození bankomatu do vzduchu pomocí dynamitu, nebo třeba nastražení pásů s bodci pro zastavení obrněných automobilů. Vše si můžeme vyzkoušet. Nejdříve by to ale chtělo menší přípravu, takže rozhodně nějaké ty itemy jako páčidla, pořádnej bágl na kořist, uspávací plyn (pokud pracujete rádi čistě) a rozhodně nesmí chybět i ten starej dobrej dynamit. Potom není od věci se mrknout, jak vůbec pracuje ochranka, nebo kde všude jsou kamery. Jakmile se povede šlohnout všechno, co má nějakou cenu, tak šup s tím na prodej. A za „vydělaný“ penízky si můžete pořídit například solidní bourák.

Už teď si hru můžete přidat do seznamu přání na Steamu. Hra má vyjít v roce 2022 na PC a o rok později na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Já teda simulátory můžu. Ale taky né všechny. A co vy? Co třeba simulátor pirátského života? Nebo ještě větší bizár v podobě simulátoru pandemie? Dneska se dá udělat simulátor opravdu na všechno. Stačí si jen vybrat.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button