MMO NovinkyNovinky

MMO Novinky #12 – Síla s vámi

MMO Novinky #12 nám částečně ovlivnil Star Wars den, který (jak všichni jistě víme) připadá na 4. května. V Runescape to oslaví vypuštěním vylepšené schopnosti Divination a SWTOR rozdává droidy zdarma. Doplníme to novinkami o indie hře The Hand of Merlin a nejnovější zvěstí o World of Warcraft Classic. No, tak si to přebereme jedno po druhém.

SWTOR

SWTOR samozřejmě tento týden slaví Star Wars den, a tak rozdává droidy zdarma. Pokud se zalogujete do hry mezi 4. a 11. květnem, dostanete jako dárek astromecha M4-Y10. Hledejte ho ve své poště. Kromě toho od 4. května budete na dva týdny získávat ve hře dvojitou zkušenost. Na květen si pro nás SWTOR přichystal ještě další dva eventy. Od 4. do 11. května se všichni hráči od 50. úrovně mohou zúčastnit Relics of the Gree, kde budou mít možnost prozkoumat starověkou hvězdnou loď Gree. Od 18. do 25. května pak bude pro hráče od 20. úrovně výše probíhat event Pirate Incursion, který bude probíhat na planetě Dantooine. Propuknou další boje mezi Republikou a Impériem za účasti Nova Blade pirátů.

World of Warcraft Classic

Je možné, že na světlo světa unikla informace o datu vydání The Burning Crusade Classic. Na Redditu se objevil screenshot, který vypadá jako z battle.net a datum vydání je 1. června. Otázkou samozřejmě je jestli je obrázek pravý, což se zatím neví. Další možností je, že obrázek je pravý a opravdu unikl, ale jedná se o předpřipravený článek, kde je jen dočasné datum. No uvidíme 1. června.

The Hand of Merlin

Online tahové RPG The Hand of Merlin vyjde v Early Access na Steamu, Epic Games store a GOG 11. května. Hra od chorvatského studia Room C Games v sobě kloubí fantasy a sci-fi. Hledejte fragmenty své duše a přitom zachraňte co nejvíce světů. Veškerá vaše rozhodnutí budou mít dopad na další průběh vaší hry. Tak na to mrkněte 11. května.

Runescape

V Runescape nás tentokrát čekají celkem 2 události. První z nich je Double XP Live, tedy událost, která se koná pravidelně. Jako vždy jsme dostali 48 hodin, po kterých budeme dostávat dvojité zkušenosti. Od 4. do 24. května můžete „utratit“ svých 48 hodin kdykoli se vám zachce. Přesný přehled, kdy se aplikuje dvojitá zkušenost, a kdy ne, naleznete na oficiálních stránkách. Druhou událostí je nové vylepšené Divination. Novinek je mnoho, například, že wisps se nyní toulají jen do malé vzdálenosti. To ulehčí trénování. Vylepšení samozřejmě přináší mnohem více novinek, jejich plný výčet naleznete na oficiálních stránkách.

Tak, to byly MMO Novinky #12 trochu ovlivněné Star Wars dnem. Ještě nemáte dost čtení? Tak zavzpomínejte na Vietcong prostřednictvím našeho článku.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button