NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Fortnite opět úřaduje! V květnu přináší velký Crew Pack! | Novinka

Ano, je tu další článek o Fortnite. Už toho začíná být trošku moc, co? Ale co máme dělat, Epic Games do toho poslední dobou šlape a tlačí Fortnite zpět na první příčky nejhranějších her. A jejich support není jen na oko. Od doby, co do hry přidali subscription systém – Fortnite Crew, hra zaznamenala obrovský nárůst hráčů. A v květnu to vypadá na pořádně velký nářez!

Co nového nás v květnu čeká?

Měsíc co měsíc Fortnite obměňuje nabídku svého Fortnite Crew. Za nějaké tři stovky dostanete 1000 V-bucks, které můžete utratit za cokoli v herním obchodě, dostanete vždy nový battlepass na novou sezónu a exkluzivní skin. Pro měsíc květen se do hry dostává skin Deimose. Jak už jsem řekl, kromě skinu dostanete i nový back bling, pickaxe, wrap pro zbraně a nový loading screen. Na to vše můžete mrknout na obrázku níže.

Fortnite Crew ale přináší velkou změnu

To ale není vše. Pokud si koupíte Fortnite Crew dostanete tento měsíc zcela zdarma i PvE režim Save the World! To máte komplet novou hru za 300 korun! Spekulací ohledně uvolnění režimu Save the World bylo už hodně. Prakticky od první sezóny první kapitoly se mluvilo o tom, že StW bude zdarma. A teď se tak konečně stalo! Změna ale přináší trošku úprav. Dříve bylo v tomto PvE módu možné vydělávat V-bucks a utrácet je v shopu i pro Battle Royale. To teď nepůjde, pokud obdržíte nový režim skrze Fortnite Crew. Pokud už Save the World vlastníte delší dobu, měla by vám možnost vydělání V-bucks zůstat. Pokud byste chtěli znát kompletní podrobnosti o květnovém Fortnite Crew, můžete se podívat na ofiko stránky Epicu.

Tak či tak, tahle nabídka se nedá odmítnout. Pokud patříte mezi aktivní hráče Fortnite, určitě bych neváhal, za pár korun dostanete tradiční měsíční odměny a k tomu kompletně nový režim. Není sporu o tom, že Epic pumpuje do Fortnite spoustu obsahu a já osobně jsem zvědavý, kam to mají v plánu dovést. Kupuje tento měsíční bundle?

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button