NovinkyPS4PS5Xbox OneXbox Series X

PlayStation a Xbox se podělí o nový díl MLB: The Show 21 | Novinka

Už jste někdy slyšeli, že by se obě konzolové společnosti mezi sebou v klidu dohodly na nějakém dealu? Že by jeden či druhý upustil od exkluzivního vydání hry pouze pro svou platformu? Že to zní jako utopie? No podržme se, protože s vydáním MLB: The Show 21 se Playstation a Xbox dohodli!

Playstation a Xbox za jeden provaz

Hele, jako já vím, že to zní úplně fantasmagoricky. MLB: The Show 21 bude vydáno pod Sony Interactive Entertainment, což by samo o sobě znamenalo, že to je PlayStation only. No není tomu úplně tak. Sony se rozhodlo, že z nějakého důvodu přizve Xbox a při vydání nové baseballové hry u toho budou oba. Těšit se tak můžeme na cross-platform i cross-progress. Není ještě úplně tak jasné, jak to bude při zakoupení verze pro PS4 a následném přechodu na PS5. Víme teda, že se nebude konat standardní next-gen update pro starší verze. Víc bychom měli vědět po zveřejnění sběratelky.

Co o hře teda ale víme?

Na blogu PlayStationu se objevilo dost rozsáhlé info. Víme, že se dočkáme 20.4.2021 pro PS4, PS5, Xbox Series S/X. Nevíme, jestli bude PC nebo Switch port. Víme, že jsou k dispozici 2 edice – standardní a next-gen. Ta next-genová edice je o deset dolarů dražší, jak už jsme si nějak zvykli. Víme, že main cover atletem bude Fernando “El Nino” Tatis Jr. A víme, že collectorka bude zveřejněna už zítra. Tam bychom se teda mohli dozvědět, jak to bude při přechodu mezi starou a novou verzí konzolí. A to je asi tak všechno.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button