Google StadiaNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

MAGlajz | týden #17 | Gamesmag

Zas další neděle. Jo, máme další týden v tahu. Ale to nevadí, tento týden nám ještě zachrání MAGlajz. Tento, už 17. díl máme ale fakt nabitý. Dneska tu máme pár devs updatů, jeden velký launch trailer a pár menších updatů do her, které si nezaslouží být zapomenuty. Je toho fakt fůra, tak bude lepší když se na to vrhneme. Tak se hezky usaďte a pustíme se do toho.

Pokec s tvůrci Dying Light 2 | MAGlajz tip

Po tom co nám Dying Light 2 prakticky vstalo z mrtvých, dostává se nám čím dál tím více infa o nadcházející zombie střílečce. A jak to tak známe, hráči jsou dychtiví po každičkém detailu co můžou vytáhnout, rozhodli se v Techlandu, že nám zase trošku přilijou olej do ohně a teasnou nám nějaké ty infošky ohledně chystaného pokračování Dying Light. Dozvěděli jsme se tak například velikost mapy, jaké monstra potkáme i další aspekty hry. Na celé video můžete mrknout tady

Povídání s Sherlockem | MAGlajz tip #2

Ještě chvilku zůstaňme u vývojářského povídání. Mrknem ale trošku do jiných vod herního žánru. Chystaný AAA titul ze světa Sherlocka Holmese jsme vám už několikrát představovali. Zatím toho o hře zas tolik nevíme a proto nám přišlo vhod nějaké info z dílny Frogwares. Dostali jsme tak novinky ohledně možné Chapter 2, podrobnosti o kombatu nebo o světě, kde budeme hrát. Sherlock Holmes zatím nemá stanoveno datum vydání, ale z toho, co víme, tohle bude určitě pecka!

The Sinking City se dostává na Xbox!

Ještě chvíli zůstaňme u studia Frogwares. Ti mimo Sherlocka mají na svědomí i The Sinking City. Tahle Lovecraftova adventura nabídla opět další pohled na ponurý svět plný hororových událostí. Hra na PC i PS4 zaznamenala úspěch a teď se nám dostalo i launche pro hráče na Xboxu. A nejedná se o launch na Xbox One ale tohle je full next-gen Xbox Series S/X upgrade. Pokud jste tedy ještě tuhle adventuru nehráli, tak směle do toho. Cthulhu už čeká!

Vyšel nám Returnal

Vím, že tohle asi není nutné extra připomínat. Na internetu se poslední dva dny neřeší nic jiného, než vydání první full next-gen PS5 exkluzivky – Returnal. Máme za sebou její úspěšný launch a z prvních ohlasů je vidět, že samotní hráči jsou překvapeni, co Returnal skrývá. Hra se prezentovala úplně odlišně, než nakonec nabídla. Roguelike systém tady funguje výborně, audio design je na jiné úrovni a ta grafika. Tohle se Sony zase po delší době povedlo. Pokud tedy máte PS5 a zvažujete koupi, za MAGlajz jednoznačně pro!

Valorant představuje novou mapu

Máme tady i nějaké oznámení pro hráče moderního CSka. Jeho upgradovaný bratříček Valorant po aférce z Twitch streamery drží svou hráčskou base a dělá co může, aby se hra posouvala dále. I z toho důvodu hráči Valorantu dostali úplně novou mapu. Můžete se tedy podívat, nebo si ve hře sami vyzkoušet mapu s názvem Breeze. Už jste na nové mapě hráli? A co na ní říkate? Není vám nějak povědomá?

NBA představilo historické hráče

Teď něco pro sportovní fanoušky. Ano, je jich mezi námi spousta a chystáme pro ně jednu šťavnatou recenzi. A dokonce už od nás jednu recenzi dostali a není to ani tak dávno. NBA 2K21 nám ale přidává nový obsah. Tentokrát se zaměřili na online režim MyTeam. Po limitovanou dobu budete moci získat kartičky těch nejvýznamnějších hráčů z historie basketbalu. Máme tady například Shaquille O´Neil, Stephen Curry nebo Ben Simmons. Jak už to tak ale bývá, hráče si musíte vytáhnout z balíčku a balíčky z vás zase vytáhnou penízky. Takže opatrně!

Planet Coaster: Console Edition přináší zajímavý update

Builder simulátory máme asi všichni rádi. Není to akcí nabitá přehnaná řežba, ale odpočinková záležitost kde si člověk postaví ZOO, zábavní nebo Jurský park či nějaké hyper moderní městečko. A protože konzolisti dostali možnost vyzkoušet si Planet Coaster i na jejich ovladačích, bylo by smutné kdyby do hry nedostávali nějaké updaty. A teď přichází jeden fakt zajímavý. Planet Coaster nám do hry totiž přidává update, tématicky zaměř na Ghostbusters. Máte možnost tak své návštěvníky nechat nahlédnout do atrakcí, které provází duchové a jejich krotitelé!

A je čast na wrap up. Tenhle díl byl fakt nabitý. Většinou v MAGlajzu nemáme takhle velké oznámení ale minulý týden byl fakt výživný a proto jsme museli pár článků nacpat i sem. Vím, že mezi hraním Returnalu a těšením se na Resident Evil moc času na další, méně důležité hry nemáte ale od toho jsme tady my. Pokud jsem něco missnul, určitě nám dejte vědět v komentářích a zas za týden!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button