NovinkyPCPS5Xbox Series X

Sci-fantasy Dark Envoy je tu s prvním story trailerem | Novinka

Hra od studia Event Horizon Dark Envoy se představuje v plnohodnotném traileru. Bude se jednat o akční, dobrodružnou, strategickou RPG hru, kde se spojí žánry sci-fi a fantasy. Dark Envoy totiž spojuje bohatý nelineární příběh a taktický boj s vysoce kvalitními vizuálními efekty. Kombinování dvou výše zmíněných žánrů slibuje jedinečný zážitek.

O čem bude Dark Envoy?

Malakai a Kaela jsou děti válečných uprchlíků. Ze dne na den se snaží přežít jako dobrodruzi, kteří hledají starodávné památky a zapomenutá místa. I oni se tak budou muset naučit přežít ve válečném chaosu, protože krev a tragédie budou počátkem jejich skutečné cesty. Na planetě, na které žijí Jäan, vypukla totální válka. Lidé totiž začali zpochybňovat rovnováhu a tradice magie pomocí své nové technologie. Lidé jsou zde záhadné bytosti s velice temnou minulostí, které byly ostatními rasami (elfové, skřeti) drženy v šachu díky znalostem magie. To se ale mění, protože lidé ovládli technologie.

Hra také slibuje spoustu parťáků k verbování. Měl by mezi ním být např. elfský vrah, nepředvídatelný inženýr, bývalý císařský voják nebo renomovaný zabiják. Budete také moci určit osud nového světa. Rozhodnete se jej zničit, nebo zachránit? Můžete také plnit spoustu vedlejších úkolů, takže se nebudete muset držet vyloženě hlavní kampaně. Specialitou ve hře mají být dungeony.

Hra láká především na příběhovou kampaň, kterou lze zahrát sólo, nebo v online kooperativním režimu.  Hra vypadá ve story traileru skvěle. Já sám jsem na ní úplně nabuzený. Zkoukněte ukázku a začněte se těšit, protože hra bude kromě PC dostupná i na PS5 a na Xbox Series S/X.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button