ExkluzivněNovinky

Microsoft kupuje významná studia v obří akvizici!

V oficiálním vyjádření se píše, že Xbox vítá nové členy z týmů her jako jsou Elder Scrolls, Dishonored, Prey, Quake a další. Microsoft se totiž dohodnul s mateřskou společností Bethesdy – ZeniMax Media. Čímž se společnosti patřící pod ZeniMax media stávají součástí Microsoftu. Oficiální vyjádření se pak věnuje hlavně vítání studia Bethesdy, které prý mělo: “speciální místo na Xboxu a týmý mají společnou historii a příběhy.” No co jiného napsat, když už se to stalo že? 😀

Microsoft slibuje pokračovat ve vydávání titulů od Bethesdy a ostatních jak na Xbox Game Passu tak PC. Jejich společná cesta prý bude úžasná a plná překvapujících titulů.

“One of the things that has me most excited is seeing the roadmap with Bethesda’s future games, some announced and many unannounced, to Xbox console and PC including Starfield, the highly anticipated, new space epic currently in development by Bethesda Game Studios.”
Phil Spencer, Head of Xbox

Volně přeloženo – Jedna z věcí která mě nadchla nejvíce byla roadmapa her Bethesdy, některé oznámené a hodně neoznámených. Včetně Starfieldu na Sbosu, vysoce očekávané vesmírné epické jízdy, kterou právě Bethesda Studios vyvíjí.

Nezbývá než počkat jaký to bude mít dopad na tituly. Jedna z věcí která se stále opakuje je, že jakmile Microsoft něco koupí už nikdy to není stejné. Jestli lepší nebo horší nechám na vás. Každopádně rok 2020 dál pokračuje v překvapeních.

Lukáš Haládik

Game designer, hráč, nerd, geek a všecko k tomu. Píšu, protože mě to baví.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button