NovinkyPCPS4Xbox One

Biomutant se představuje ve world traileru, jedním slovem krása | Novinka

Je to tady, konečně se blíží Biomutant. Ten má vyjít na PC, PS4 a Xbox One už 25. května 2021. Čili s takovým víceméně „lehkým“ zpožděním, ale nakonec vyjde. Vývojářem hry je společnost Experiment 101, vydavatelem potom THQ Nordic. Mor ničí zemi, Strom života krvácí ze svých kořenů a jednotlivé kmeny jsou rozdělené. Prozkoumejte zmatený svět a definujte jeho osud – budete jeho zachráncem, nebo jej dovedete k ještě horšímu konci?

Co a o čem je Biomutant?

Biomutant je open-world postapokalyptická kung-fu RPG bajka, s jedinečným bojovým systémem ve stylu bojových umění, který vám umožňuje kombinovat boj zblízka, střelbu a mutantní schopnosti. Navíc se v průběhu hry budete moci pravidelně učit tzv. Wung-Fu formy. Ty vás budou učit jednotliví mistři. Díky tomu vás hra údajně nikdy neomrzí. Velkým příslibem je kombinace genetických struktur. Tedy můžete kdykoliv změnit způsob jak vypadáte i jaký styl hraní si zvolíte. To samozřejmě bude ovlivňovat vaše atributy celkově. Budete si také moct vyrábět vlastní zbraně. Smíchejte a spojte jednotlivé díly a vytvořte si vlastní jedinečný meč nebo revolver, pušku, případně i brokovnici. Řemeslníci vám také mohou pomoci vytvořit ještě bionická křídla, skokanský balíček nebo vám stvoří vašeho vlastního pomocníka.

Vaše činy budou také ovlivňovat celý příběh. Kmeny jsou totiž rozdělené a potřebují někoho kdo je buďto spojí, nebo srazí doslova na kolena a ta volba je právě na vás. Hrou vás provede Vypravěč příběhů, který bude vyprávět každý krok vaší cesty. O tom, jak příběh skončí, ale rozhodnou vaše činy a vaše volby. Hra zní a vypadá naprosto skvěle a já už se jí delší dobu nemohu dočkat. Zkoukněte trailer a říkejte si, už jen měsíc, už jen měsíc.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button