FilmyNovinky

Zabiják a bodyguard se vrací

Akční komedie Zabiják a Bodyguard se po čtyřech letech vrací. Komedie v čele s Ryanem Reynoldsem (Sexy párty, Deadpool, všemi nenáviděný Green Lantern…) a Samuelem L. Jacksonem (Star Wars, Avengers) sice v prvním díle sklidila vcelku průměrné známky, nicméně komedie to byla skvělá. Není tedy divu, že filmové studio Lionsgate rozhodlo o natáčení pokračování.

Nikoho asi nepřekvapí, že se název filmu tak trochu mění ze Zabiják a Bodyguard na The Hitman’s Wife’s Bodyguard, což by se dalo přeložit i jako Bodyguard zabijákovy ženy. Více prostoru tedy dostane filmová manželka Samuela Jacksona, Salma Hayek (Frida, Sexy pistols). Jak ukazuje trailer, přibude daleko více komediálních prvků. Reynoldsovi je totiž doporučena krátká pauza, ale tu si ani chvilku neužije, protože jej hned přeruší Salma Hayek s tím, že potřebuje jeho pomoc.

Dle oficiální synopse: „Nesourodá a extrémně nebezpečná dvojice, osobní strážce Michael Bryce (Ryan Reynolds) a zabiják Darius Kincaid (Samuel L. Jackson), spolu plní další život ohrožující misi. Bez povolení a pod dozorem. K činům Bryce přiměje Dariova ještě prchlivější manželka, nechvalně proslulá mezinárodní podvodnice Sanoa Kincaid (Salma Hayek). Dvojice nebezpečných chráněnců vytáčí Bryce k šílenství, nicméně trojka záhy zjišťuje, že jsou v tom až po uši a jsou to jediné, co stojí mezi Evropou a pomstychtivým šílencem.“ Toho šílence a hlavního záporáka by si měl střihnout Antonio Banderas (Spy Kids, Desperado), což zvyšuje pravděpodobnost úspěchu celého filmu a tak se máme zase na co těšit. Pokračování by mělo mít premiéru už 16. června 2021.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button