NovinkyPCXbox OneXbox Series X

Světový pohár ve Forza Horizon 5!

Pro čtvrtou sezónu v závodní hře s otevřeným světem Forza Horizon 5 od vývojáře Playground Games se chystá velká aktualizace. O jejím obsahu se s námi podělili vývojáři hry v pondělí 31. ledna. Čekají nás jako vždy opravy chyb, ale i nová vozidla a hlavně událost s názvem Světový pohár. Vše vypukne ve čtvrtek 3. února, takže si to nenechte ujít.

V pravidelném pořadu s názvem Let’s Go se probíral hlavně oznámený event. Událost Horizon World Cup je soutěž mezi národy a značkami aut po celém světě. Mezi soutěžící se řadí USA, Francie, Německo, Japonsko, Itálie a Spojené království. Pokaždé když hráč v rámci eventu získá nějakou trofej, tak země ze které pochází značka vítězného automobilu získá body. Na konci série vítězná země odemkne odměny, které dostane k dispozici celá komunita hráčů.

Bonusový obsah ve Forza Horizon 5

Do hry přibydou také nová auta která si odemknete dokončením všech výzev:

  • 2012 Porsche 911 GT3 RS 4.0
  • 2013 Wuling Sunshine S
  • 2015 MG MG3
  • 2016 NIO EP9

Ale pozor. Nekončíme. Do funkce Forza Horizon 5 Car Pass DLC přibydou také nové kousky. Opět se jedná o čtyři vozy.

  • Mazda 323 GT-R z roku 1992
  • 2005 MG XPower SV-R
  • Porsche 911 Sport Classic 2010
  • Volkswagen Golf R 2021

Málo toho opravdu není. Kromě nového obsahu budou navíc odstraněny některé chyby jako třeba problémy s oceněním ve hře nebo podpora interpretace ASL a BSL (znaková řeč).

Pořád vám to nestačí? Dobře, tak budeme pokračovat. Novinkou je také to, že do hry je přidán dárkový vůz typu Jaguar E-Type z roku 1961. Automobil je vyzdoben v barvách čínského lunárního Nového roku. Všichni hráči, kteří se do Forza Horizon 5 přihlásí si mohou vozidlo uplatnit skrz centrum zpráv ve hře a to zcela zdarma.

Tak to už snad stačí ne? Myslím, že toho je více než dost. Zahrát si samozřejmě můžete na PC, Xbox One a Xbox Series X/S a to třeba i prostřednictvím Xbox Game Pass , PC Game Pass a Xbox Cloud Gaming.

Zdroj
Foto: Steam

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button