HryNovinkyPC

Pirate Simulator vám umožní stát se postrachem všech moří | Novinka

Simulátory jsou v poslední době stále oblíbenější a proto vývojáři z Space Boat Studios společně ve spolupráci s vydavatelstvím PlayWay S.A. vyrukují s novým simulátorem z pirátského prostředí. Pirate Simulator je dalším dítkem do velké rodinky. Společnost PlayWay S.A. už má za sebou několik povedených simulátorů, od přestavby domu až po simulátory ze světa japonské mafie Yakuzy.

Pirate Simulator z vás udělá druhého Jacka Sparrowa

Princip hry je v podstatě jednoduchý. Začnete jako obyčejný pohůnek na malé lodi a postupem času se musíte vypracovat na vládce všech moří. Zní to sice jednoduše, ale taková sranda to nebude. Piráti jsou dost nebezpečná sebranka a nedají vám nic zadarmo. Svoji kocábku musíte nejen řídit, ale taky opravovat, vylepšovat, dokupovat na ní nové věci jako větší děla, pevnější stěžně a další věci. Také bude záležet na tom, zda se zaměříte na palebnou sílu, nebo na rychlost a lepší manévrování lodi. Obojí dohromady moc nejde.

Ale co by byla loď bez pořádné posádky? Sami to navíc fakt neuřídíte. Když budete stát u kormidla, tak někdo musí uvazovat lana, drhnout palubu a podávat vám hektolitry rumu. Posádku budete muset prostě naverbovat. Zajdete do přístavu, dáte si pár panáků s lidma a on se už najde někdo, kdo vám bude dělat podržtašku.

Ale když simulátor, tak se vším všudy. Piráti chtějí zlato. A stejně tak i ta vaše zatracená cháska, kterou naverbujete. Pokud jim nedáte nějaký ten poklad, tak se projdete po prkně. Takže i hledání pokladu se tady nevyhnete. Zadarmo to taky nebude. Poklady jsou dobře schované, nebo dokonce i prokleté. Prvním krokem je získat mapu. Druhý krok je najít poklad a poslední je nenechat se u toho zabít. Takže je to jen na vás, kam až to dotáhnete.

Na čem si to můžeme zahrát

Datum vydání ještě zveřejněno nebylo, ale už teď je možné si hru hodit do seznamu přání na Steamu. Já ji tam už mám. Vypadá to fakt dobře a myslím, že hra stojí za vyzkoušení. A když ne teď, tak to časem na ni chuť určitě přijde.

Systémové požadavky nejsou nijak dramatické a tak není třeba nějaký nabušený komp za 40 tisíc. Ale na počítači z dob, kdy největším hitem byl Prehistorik, si to taky nezahrajete. Doporučené požadavky jsou

  • Intel® i5 or Ryzen®
  • NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or vyšší
  • 8 GB RAM
  • 15 GB volného místa

Být pirátem může být docela zábava. Ale už jste vyděli srovnání staré a nové verze Diabla 2? Nebo, pokud ani tohle není váš šálek čaje, tak co třeba Hot Wheels jako počítačová gamesa?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button