HryNovinky

Trailer na WWE 2K22 byl vypuštěn během Wrestlemanie 37 | Novinka

Asi vám nemusím představovat jména jako The Rock, Triple H, John Cena nebo třeba Undertaker. Dobře se na ně kouká, když provádějí krkolomné a někdy i dost bizarní skoky z lan, a nebo se dobrovolně nechávají třískat židlí po hlavě. Wrestling tak nějak patří mezi sportovní zábavy už pár desítek let. Od roku 2000 vychází videoherní série WWE, kde podobné vylomeniny můžete dělat i vy.

WWE 2K22 prozrazuje první dva zápasníky na soupisce

Posledním titulem v této sérii bylo WWE 2K20. Zároveň šlo asi o nejhorší a nejvíce kritizovaný díl v celé sérii. Nebylo na něm dobrého snad nic. Grafika zastaralá, hra zabugovaná, systém ovládání nepřehledný… No, prostě to byl jeden velkej průšvih. Místo plánovaného titulu v řadě WWE 2K21 byla vytvořena hra WWE 2K Battlegrounds. Vývojáři měli tak dost času na vývoj nové hry. A že by se měli snažit, aby si fanoušky zase udobřili. Tak snad se jim to povede.

Trailer byl vypuštěn během wrestlingové události Wrestlemania 37. Zatím nám trailer neukázal moc, ale něco přeci. Na soupisku pro výběr zápasníků se určitě dostane mexický veterán Rey Mysterio. Tenhle prcek z Mexika má možná víc odvahy než rozumu. Taky s výškou 1,68 metru se dát na wrestling, to chce fakt odvahu. Svoji „velikost“ ale kompenzuje rychlostí a taky slušnou hbitostí. Jako druhý se v klipu představil zápasník Cesaro. Jeho „předváděčka“ ale nevypadá úplně nejlépe, přeci jen mu tam Rey Mysterio dává pěkný kapky.

Bohužel, jediné co zatím nevíme, je datum vydání hry. Ale to zase až tak nevadí. Hra byla potvrzena a dočkáme se. Stejně jako pokračování seriálu Mythic Quest, kde si střihne i roličku oscarový herec Anthony Hopkins

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button