NovinkyPCTéma dne

The Day Before – Plných 13 minut gameplaye | Novinka

Portál IGN nám přinesl záběry z gameplaye The Day Before, nového a očekáváného MMO plného nebezpečných zombíků. Můžeme si tak udělat lepší představu o tom, jaký život nás čeká v postapokalyptické Americe. Ano, opět budeme brázdit zničenou Amerikou a cokoli najdeme, nám může pomoci v přežití. Proti nám budou zombíci ale i další přeživší.

Jak se přežívá v postapo Americe

Hned na začátku gameplaye se nám naskytne krásný pohled na americkou přírodu, kterou hráči projíždí. Grafika je opravdu pěkná a realistická. Auta projíždí bahnem a vodou a vše vypadá tak, jak má, a to i přestože voda a bahno jsou na modelování jednou z těžších věcí. Podle HUDu se zdá, že si budeme muset hlídat teplotu, energii a tekutiny a náš management těchto věcí bude pro přežití zásadní. Zombíci v této hře se zdají standardně rychlí. Ne tak pomalí jako ve starých filmech, ani tak zběsilí jako například v Days Gone. Podle výzdoby benzínky, kterou hráči prozkoumávají, apokalypsa zřejmě přišla o Vánocích, podle počasí už jsou ale svátky dávno pryč. Hra samozřejmě obsahuje střídání dne a noci, a tak se i ve videu začne brzy smrákat. Kromě zombíků jsou ve hře i další hráči (přecejen je to MMO) a jak se zdá dokonce i jakýsi pořádek. Při prohlídce domu, na který při průjezdu krajinou hráči narazí, spustí domácí alarm. Na něj překvapivě odpoví vůz policie včetně zapnuté houkačky. Avšak kdoví, jestli jde opravdu o strážce pořádku …

Volba bude prý naše

Podle videa to vypadá, že hra nabídne plný open world a nechá nám volnou ruku v tom, jak budeme moci postupovat. Zdá se, že kromě přímého postupu, budou existovat i alternativní cesty, které ovšem ne vždy musí vyjít. Zatím jsme měli možnost vidět jak bude vypadat PvE a troška PvP (v prvním videu), takže se pravděpodobně bude jednat o nedílnou součást hry, místo toho aby mělo jen nějaké dedikované místo, či server jen pro tyto účely. Na výsledek si ještě chvíli počkáme, ale podle toho, co je vidět v novém videu, se na The Day Before počkat vyplatí. Pokud totiž video opravdu odpovídá realitě, máme se na co těšit.

A pokud vás zajímá historie, mrkněte se na zajímavý článek, který rozvíjí myšlenku Assassin’s Creed z doby husitské. Máme taky nový magazín o anime, pokud je to váš šálek čaje.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button