FilmyNovinky

Sony uzavřelo dohodu s Netflixem, jednalo se např. o filmu Morbius | Novinka

Tak je to tady, Sony Pictures se dohodlo se streamovací platformou Netflix, která bude díky této dohodě mít exkluzivní práva vysílat filmy od společnosti Sony. Jedná se především o blížící se filmy jako Morbius, Uncharted nebo Spider-Man: Into the Spider-Verse 2. Je to zároveň také odpověď Sony na strategie, které nyní rozjelo studio Paramount. To totiž bude 45 dní po kinopremiéře vydávat filmy také na své nové platformě Paramount+.

Snímek Spider-Man: Into the Spider-Verse si určitě všichni pamatujete. Animovaný trhák, který představil Milese Moralese a další skupinu Spider-manů, bojujících proti Kingpinovi, který chtěl sjednotit všechny vesmíry, aby oživil svou mrtvou rodinu. Nejen že snímek získal Oscara a Zlatý Globus, ale předvedl něco, na co fanoušci (včetně mě) nebyli asi úplně připraveni – ukázal na jednom plátně Milese Moralese, Petera Parkera nebo Gwen Stacyovou (Spider-Gwen). Ve druhém díle máme potvrzený návrat Spider-Man Noira i Spider-Gwen. Do toho ještě přibyde japonský Spiderman ze sedmdesátých let. No, rozhodně bude se na co těšit.

Co se týká Morbiuse, tak ten má svůj trailer už venku. Jared Leto (Pan Nikdo, Requiem za sen), se chystá očividně na další ze svých životních rolí. Morbius je žijící upír, který se tímto krvesajem bohužel stal nechtěně. Také většinu svých zločinů začal skutečně páchat až po své přeměně. V komiksech se několikrát utkal se Spider-Manem, Lizardem nebo Human Torchem. Mimochodem, jeho nejepičtější fight měl být s Bladem, legendárním lovcem upírů. Zkoukněte trailer a udělejte si vlastní názor. Jisté ale je, že nás v roce 2022 čeká neuvěřitelný snímek s jedním z nejmocnějších upírů světa.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button