NovinkyPCPS4PS5Xbox One

Outriders je další coop hrou

Hra OUTRIDERS je kooperativní RPG střílečka pro jednoho až 3 hráče zasazená do neotřelého, temného a bezútěšného sci-fi univerza. Zatímco lidská rasa krvácí v zákopech na planetě Enoch, ty se vydáváš se svým Outriderem na cestu napříč nepřátelskou planetou. Nech se pohltit bohatým příběhem v rozmanitém světě, nech slumy města First City daleko za sebou a vydej se na cestu skrze lesy, hory a pouště a vypátrej původ záhadného signálu.

Že to zní zajímavě? To rozhodně ano, coop hry jsou teď novým trendem (podobně jako kdysi PUBG) a je to vlastně jen dobře. Protože hraní s přáteli je vždy lepší.

Hra OUTRIDERS, pochází z dílny jednoho z nejuznávanějších herních studií na poli FPS her – People Can Fly a měla by přinést kombinaci násilných schopností a bohatého arzenálu s čím dál zvrácenějšími zbraněmi a vybavením o které se můžete přesvědčit v nejnovějším traileru. Kdyby to ale bylo málo stačí se podívat na dnešní oficiální gameplay reveal na streamu!

Sledujte OUTRIDERS Reveal Stream, který proběhne 13. 2. 2020 od 21:00 hod na oficiálním Twitch kanálu společnosti Square Enix: www.twitch.tv/squareenix

Hra OUTRIDERS bude v prodeji v roce 2020 na PC a konzole nové a stávající generace.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button