NovinkyPCPS5Xbox Series X

Je tu open beta Enlisted | Novinka

Už je to rok co nám, Gaijin dal poprvé možnost si zahrát Enlisted. Tenkrát jsme v prvním testovacím eventu této střílečky z druhé světové bojovali o Moskvu. Hra v té době byla plná bugů, i tak si ji ale většina testerů užila. Následoval další testovací event s bitvou o Berlín, který jsme od té doby neviděli. Později pak Gaijin spustil uzavřenou betu, do které se prvně dostalo jen pár vyvolených a pak každý, kdo si zaplatil jedno z prémiových družstev. V té době se do hry konečně dostala třeba letadla a vývojářům se podařilo opravit mraky otravných bugů. Ke konci roku jsme také konečně mohli vyzkoušet invazi do Normandie, která byla později přidána do uzavřené bety. Mnoho hráčů ale potěší, že se hra dostala do otevřené bety, kterou si může každý zahrát zdarma.

A co že teda v Enlisted najdete?

Momentálně si jsou dostupné dvě kampaně, Invaze do Normandie, kde válčí Němci s Amíky, a Bitva o Moskvu, kde se Sověti snaží zastavit postupující Wehrmacht. V každé z těchto kampaní budete postupně grindovat k novým družstvům, zbraním a vozidlům. Bojovat můžete s plnými družstvy AIček, nebo prostě klasicky bez botů. Další kampaně mají v průběhu bety přibývat, zatím víme o bitvě o Berlín a Tunisko.

Bohužel se stalo to, čeho jsem se bál a Gaijin do hry přidal ještě víc různých mikrotransakcí, než je ve War Thunderu. Urychlit si můžete levelování v kampani i levelování jednotlivých družstev. A to ani nemluvím o akademii, kterou jako by obšlehli z Shakese a Fidgeta. Samotný gameplay je ale pořád velice zábavný. Jsou tu velice solidní tanky a letadla, která vývojáři přetáhli z War Thunderu. Samotná FPS akce sice ještě potřebuje trošku uhladit, i tak si ji ale pořádně užijete. Enlisted zdarma si můžete zapařit samozřejmě na PC, ale i na Xbox Series X/S a PS5.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button