NovinkyPC

Return to Nangrim nám dá pocítit život trpaslíků

Už jste si někdy říkali jaký by to bylo být trpaslíkem? Všichni chtějí být elfové, hunteři, mágové a podobně ale nikoho nezajímají ti malí kutalové, kteří ovládají mistrovské umění kovářské! Pro všechny z vás, kteří nemají strach z Durinovy zhouby mám tady tuhle novou gamesku. Return to Nangrim!

To dungeons deep and caverns old…

Return to Nangrim je připravovaná first-person fantasy adventura. Hra má obsahovat jak prvky survivalu tak RPG. Jako jeden z trpaslíků se vydáte do Nangrimu, staré trpasličí hory kde budete pátrat po tom co se stalo rodu Stonebeards (tzn. něco jako šutrovousáci)

Na první pohled se může zdát maličko nešťastné zvolení first-person pohledu. Na druhou stranu může to přidat osobitý styl při průzkumu obrovské trpasličí hory. Budeme collectit, kombinovat a craftit nejrůznější itemy ze všeho co po cestě horou najdem. Mimo craftingu zbraní bude ve hře i  Hilduir – starobylý jazyk trpaslíků. Ten bude klíčem jak k main story, tak i k puzzlům a samotné historii hory Nangrim. Samotná louč, která vás bude provázet od začátku hry bude hrát velkou roli při pouti. Neslouží jen jako světlo nebo oheň!

Release je prozatím stanoven na rok 2022. Dneska si můžete hru přidat do wish-listu na steamu, nebo mrknout na trailer.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button