NovinkyPCPS4PS5

Oddworld: Soulstorm vychází 6. dubna | Novinka

Oddworld Inhabitants se hlásí s datem vydání Oddworld: Soulstorm! Digitální verze vyjde 6. dubna, a to na PS4, PS5 a na Epic Store. Ano, jedná se o další exkluzivku na Epic. Ale aspoň pro vlastníky PS5 je pozitivní, že bude hra zdarma v rámci PS+. Fyzická verze hry vyjde o tři měsíce později, 6. července. Při koupi fyzické verze pro PS4 dostanete digitální verzi pro PS5 zdarma.

Oddworld: Soulstorm je přímým pokračováním na Oddworld: New ‘n’ Tasty! (které bylo o Vánocích na Epicu zdarma). Obě hry jsou remaky starých Oddworldů Oddysee a Abe’s Exoddus z konce 90. let. Soulstorm má však být kompletní předělání původního díla, které podle autorů “nebylo to pravé“. Stejně jako v New ‘n’ Tasty je Soulstorm položena do 2.5D platformového světa. Ocitnete se v roli Abea, který se snaží osvobodit mudokony z otroctví.

Vývoj Oddworld: Soulstorm byl trochu hektický. Titul oznámili v roce 2016 s tím, že vyjde nadcházející rok. Později vydání odložili na rok 2019. A pak znovu – na rok 2020. Dočkali jsme se až letos, čtyři roky po původním odhadu. Tvůrci zároveň slíbili, že Soulstorm je pravým druhým dílem v pětidílné sérii. To znamená, že se můžeme těšit ještě na tři další díly!

Před vydáním hry vývojáři odhalili několik ukázek ze hry. Kromě spravování followerů se můžete podívat na minutové quick looky týkající se prostředí, lootění a craftění a možnosti stealthu.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button