NovinkyPC

Fort Craft – budování pevnosti v 18. století | Novinka

Herní studio Septarian Games S. A. vydalo oficiální trailer na svou akční agenturu Fort Craft.  V této hře budete mít jedinečnou šanci postavit si svou vlastní pevnost, a to nejenom domečky a zdi, ale včetně pořádné infrastruktury. Přece jenom ji vaším úkolem bude především ubránit. Hra by měli dorazit někdy během posledního čtvrtletí roku 2022.

O čem je Fort Craft?

Jedná se o simulační hru, ve které dobýváte a spravujete pevnosti. Také budete zřejmě bojovat ve spoustě bitev. Zúčastněte se oblehání, proveďte rekonstrukce a poté se připravte na obranu. Opravujte zdi, postavte střílny pro kanóny a uspořádejte pevnost podle svých potřeb. K přestavění budete muset také shromáždit požadované materiály a připravit plány. Buďte připraveni na pořádnou stavitelskou výzvu.

Ve hře budete nejen budovat, ale naučíte se i pořádně takticky přemýšlet, ostatně to vše vidíte v traileru. Můžete si vyzkoušet tři různé druhy kampaní napříč celým světem. A vše bude potřeba neustále vylepšovat. Nejenom kanóny, ale samozřejmě i vaši vojáci budou potřebovat to nejlepší vybavení a musíte vše obstarat. Každá pevnost, kterou budete opatrovat, má navíc svůj vlastní příběh a vlastní tajemství, které budete moci objevit.

Na to, že hra má vyjít až za rok, se o ní ví překvapivě mnoho informací. O to více jsem šokován informacemi, co vše je do hry plánováno, protože už nyní tato simulaci yhlíží poměrně težce a komplikovaně. Tak snad mi vývojáři mé těšení nijak nezkazí. Zkoukněte trailer, třeba vás stavba pevností pořádně chytne.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button