AnimeFilmyKomiksNovinky

Komiks BRZRKR od Keanu Reevese bude mít i film | Novinka

Slavný herec, Keanu Reeves (Matrix, John Wick), je autorem drsného komiksu BRZRKR, jehož protagonista a nesmrtelný bojovník vypadá přesně jako on. Do toho Netflix na svém Twitteru oznámil, že se chystá zároveň i filmové zpracování komiksu, kde si sám herec střihne hlavní roli. Herec tak doslova naskočil na druhou vlnu své popularity, kterou mu dodala série John Wick.

O komiksu BRZRKR

BRZRKR vypráví o napůl smrtelníkovi a napůl bohovi. Tomuto válečníkovi je už přes 80 000 let a celou dobu svého života bojuje se svými násilnickými sklony. Staletí putoval po Zemi, než se ho ujala americká vláda, ale i ta jej posílá na ty nejnebezpečnější mise. Na oplátku mu slíbila, že odhalí jeho původ a především: zjistí, jak nesmrtelného zničit. První číslo tohoto komiksu vyšlo tento březen, vypadá naprosto skvěle a navíc mělo perfektní prodeje.

Sám herec už když komiks tvořil, řekl, že kdyby mohl, tak by si hlavní roli zahrál. A i to se mu nyní splní, společnost Netflix snímek natočí. Zároveň zaručilo, že Keanu bude film i produkovat. To ale stále není všechno, po komiksu vznikne ještě anime, ve kterém opět herec postavě propůjčí hlas. Jedno je tedy jasné, Keanu Reeves je skutečně nesmrtelný a i my tu s ním, doufejme, budeme ještě dost dlouho.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button