HryNintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Doom Eternal: The Ancient Gods part 2 už dnes | Novinka

Něco nového začíná a něco zase končí. Úspěšný restart série Doom v roce 2016 se blíží ke konci. Ale věřím, že id Software s Bethesdou přijdou s něčím novým. Dne 17. března nám studia představila trailer k titulu Doom Eternal: The Ancient Gods part 2 a od 18. března si ho už můžeme zahrát. Rozhodně si vývojáři zaslouží potlesk a respekt za svou práci.

Co nás čeká v DLC Ancient Gods part 2

Vesmírný mariňák se sice prosekal skrz hordy pekelných démonů, ale tentokrát stojí před samotným vládcem pekla. A sám na to stačit nebude. Proto si povolá na pomoc menší armádu.

V DLC se dočkáme pěti nových druhů démonů, průzkumné mise pod vodou a slibované zbraně – obouručního válečného kladiva. Nejen, že budete drtit lebky démonů, ale poskytne i nový způsob, jak získávat munici. Což je v této hře dost klíčové.

Vývojáři přirovnávají bitvu Temného pána a Slayera ke konfrontaci Darth Vadera a Luka Skywalkera. Víte, že k němu dojde, ale nikdo neví, jak to skončí. Vzhledem k tomu, že je série u konce, netroufnu si ani hádat, co nás čeká v poslední scéně. Exploze bosse, doprovázená neskutečným křikem a světelným zábleskem? A následovaná odchodem Slayera ze scény v doprovodu klavírní hudby? Nebo to celé dopadne jinak? Já se už vážně nemohu dočkat.

Velké finále

Závěrečnou bitvu u pevnosti Temného pána si nikdo nechce nechat ujít a proto Slayer bude mít pomoc. A tou bude mechanická armáda. Sentinel proti démonovi. Jako by se film Avengers: Endgame proměnil v Pacific Rim. Bude to určitě skvělá jízda, která vyvrcholí soubojem, na který se těšíme už více než rok.

Vývojáři prohlašují, že toto DLC je to největší, na čem kdy pracovali. Ať už z pohledu hratelnosti, nebo rozsahu světa. A podle traileru jim nemám důvod nevěřit.

Všechno, za co jste bojovali, vedlo k tomuto okamžiku. Vaše válka proti peklu zde končí.

Hra bude dostupná na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series S/X.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button