HryNovinkyPC

Valorant: Nový název pro největší rank?

Konečně je to tady. Vychází již dlouho slibovaný patch 1.02, který přinese pár novinek. Jedna z nejhlavnějších ale je, že by se tento týden měl spustit ranked systém. Pojďme se tedy podívat, na co se můžeme těšit v novém patchi.

Nový název pro největší divizi

Ano, je to tak, jedna z největších změn v nadcházejícím patchi bude změna názvu nejlepšího ranku. Rank Valorant bude nově přejmenován na Radiant. Každopádně, změna přichází i pro ostatní ikonky divizí, ale pouze vizuální.

Placementy a rank systém

Právě proto, že Valorant není jen tak nějaká týmovka, tak hraješ většinou s partou kamarádů. Ti ale můžou být úplně na jiném levelu než ty. Riot myslel i na tebe, a díky novému patchi si budeš moct zahrát placementy i se svými kamarády, kteří jsou lepší než ty, samozřejmě to má ale omezení. Takže pokud hraješ jako iron, tak si s radiant kamarádem nezahraješ, ovšem s goldem by to jít už mohlo, takže se můžeš nechat poboostit =) Také se pracuje na lepší optimalizaci matchmakingu, aby hry byly více férovější a vybalancovanější. Pro nabušené hráče, kteří ničí své opponenty v immortal a radiant ranku, se upraví také matchmaking. Riot se chce v tomhle ohledu hlavně zaměřit na full premade týmy, protože mají značnou výhodu oproti nepřátelskému týmu.

Valorant se bude rozdělovat do aktů, přičemž každý z nich by měl trvat přibližně dva měsíce. Díky těmto aktům budeš moci sledovat, jak se ti dařilo. Jak v historii zápasů, tak i v klientovi můžeš najít své statistiky a informace v daném aktu, čili kolik si dal výher nebo třeba jaký byl tvůj největší dosažený rank. První akt by měl vyjít hned v nadcházejícím patchi. Takže se máme na co těšit!

TheKrysaa

Hráč celým svým srdcem i duší. Miluji knížky, videohry, filmy a sport.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button