Novinky

Dead Age 2 – Zombie apokalypsa pokračuje | Novinka

Před pár dny vyšlo pokračování úspěšné indie hry Dead Age 2. Je kombinací survival managementu, tahového souboje a klasického příběhového RPG se spoustou úkolů. Na časové ose se od původního propuknutí apokalypsy nacházíme o 10 let dále. Na obzoru existuje naděje ve formě léku, který se vyvíjí. To však paradoxně způsobilo pouze více utrpení a všude se začínají objevovat nové frakce.

V nové hře nás čeká mnohem komplexnější příběh a dobrou zprávou pro nové hráče je, že není potřeba znát události předchozí hry. Tahové souboje byly vylepšeny a nyní můžeme použít až 24 schopností. Ve hře jsou celkem tři větší frakce, které se můžeme pokusit oslnit svými schopnostmi a činy. Na základě reputačního systému dostaneme přístup k odměnám a vylepšenému obchodu. V naší základně budeme přidělovat úkoly přeživším a vyrábět předměty. Základnu bude možné rozšířit a získat tak přístup k novým výrobním postupům. Čeká nás svět, který budeme moci volně prozkoumávat – nabídne nám až 80 lokací s cennými surovinami. Naše rozhodnutí budou nyní mít následky, které mohou velmi drasticky ovlivnit vyústění příběhu. Dead Age 2 má celkem 6 konců, které jen čekají na objevení. A abychom to neměli příliš jednoduché, můžeme narazit i na náhodné události, při kterých nám dokonce hrozí permadeath. Vývojáři si toho na nás přichystali hodně a při téhle apokalypse se rozhodně nudit nebudeme. Tak vzhůru do toho, ti přeživší se sami neuřídí.

Není zombie apokalypsa váš šálek kávy? Tak se mrkněte na přehled novinek v novém MAGlajzu. A pokud jste se chtěli naučit kreslit, tak je tu pro vás recenze Manga – Svět hrůzy a temné magie.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Back to top button