EsportNovinky

Další CS:GO Major bude ve Stockholmu, snad… | eSport

Jak všichni víte, tak už je to nějaký ten pátek, co jsme mohli živě sledovat Major turnaj v CS:GO. Posledním byl zatím StarLadder Major: Berlin 2019, který v září minulého roku vyhráli Dánové z Astralis. Plány na další turnaj od Valve, který se měl hrát v Brazíli v roce 2020 zhatila pandemie. A po několika odkladech se nakonec event v Jižní Americe zrušil. Další Major byl naplánován ve Švédsku. Ten má trvat od 23.10. do 7.11. 2021. V nejlepším případě by tedy od sebe dva velké Valve turnaje dělily 2 roky.

Turnaj má mít zatím největší finanční odměnu v historii CS:GO. Ty nejlepší týmy budou zápasit o vcelku 2 miliony dolarů. Celý event se má dále vysílat ve 4K rozlišení. Není zatím ale potvrzeno, že se PGL MAJOR STOCKHOLM 2021 opravdu uskuteční. Naše naděje může totiž stále spálit koronavirus. Doufejme tedy, že se podmínky ve Švédsku zlepší natolik, aby se turnaj uskutečnil.

Vyřazovací část turnaje, která bude probíhat od 4. do 7. listopadu se má odehrávat v aréně Ericsson Globe, s kapacitou 16 000 diváků. Na stejném místě se například pořádal Dreamhack Master Stockholm. Jednalo by se také již o třetí Major turnaj ve Švédsku, ale prvně bude v hlavním městě Stockholmu. Pro organizátory z PGL to také není první Rodeo, za sebou mají například PGL Major Kraków 2017, kde si vítězství urval Gambit.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button