NovinkyPCXbox One

The Culling se opět vrací

A ne opravdu to není legrace, vývojáři z Xaviantu se pomalu ale jistě začínají podobat ‎Sergey Titovovi a jeho předělávkám WarZ na Infestation, Romero’s Aftermath, Infestation Stories a kdo ví co ještě. Když The Culling původně vyšlo jednalo se o jednu z nejlepších battle royale her, vývojáři ale nebyli schopní opravit tunu chyba a tak se časem na hru vysrali.

O to více všechny zarazilo když se relativně nedávno objevili znovu s “novinkou” The Culling 2 která ve skutečnosti byla jen předělávkou první hry do podoby PUBG a to ještě zabugovanější a strašnější než kdy dřív. Třetí pokus bylo vydání první verze The Culling kterou vývojáři slíbili opravit, ale opět to byla katastrofa a hra byla pouze pár týdnů na to stažena z prodeje. A teď, teď to vypadá, že se vývojáři opět pokouší hru vzkřísit. Tentokrát však ve verzi pro Xbox One s tím že je hra ve vývoji i pro PC.

Co nás tedy v novém remasteru čeká? Inu hlavně prazvláštní systém zakoupení a hraní hry. Za prvé je potřeba hru zakoupit – v případě že jste měli původní verzi zakoupenou, nebo jste hráli její F2P verzi hru dostanete zdarma. To vám ale umožní hrát pouze jeden zápas jednou denně a abyste mohli odehrát více her budete muset utrácet tokeny – ne opravdu si nedělám prdel… Balíčky tokenů se samozřejmě dají zakoupit za skutečné peníze, nebo si můžete zaplatit týdenní či měsíční season pass…

  • hráči mohou denně odehrát jeden online zápas
  • další zápasy můžete odehrát pokud splníte následující podmínky: za výhru dostanete 1 token, každý další zápas vás stojí 1 token, balíček tokenů stojí 3 tokeny 1 dolar, 10 tokenů 3 dolary, 20 tokenů 5 dolarů nebo mít season pass na 7 dní za 2 dolary či 30 dní za 6 dolarů.

Xaviant prostě totálně zmagořil a místo toho, aby se věnoval relativně úspěšným projektům jako je Dont Die Minerva vymýšlí naprosté kraviny. Vývojáři by se měli zpamatovat dřív, než je toto chování totálně položí…

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button