PCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Vyšel trailer ke hře It Takes Two | Novinka

Už za měsíc vyjde hra It Takes Two od společností Hazelight Studios a Electronic Arts. Hra by měla vyjít na PC, PS4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Nintendo se teda další hry opět nedočká. Hra bude také pouze multiplayerová (to už napovídá sám název). Případně můžou hrát dva hráči na rozdělené obrazovce.

O čem hra bude?

Mělo by se jednat o akční adventuru se vším, co ke hrám tohoto tématu patří. Je v ní speciálně i navržený kooperativní multiplayer rozdělené obrazovky, což znamená, že musí být hra hrána minimálně dvěma hráči najednou. Ve hře hráči budou ovládat odcizený pár Codyho a May, kteří jsou pomocí kouzla přeměněni na panenky. Nyní musí spolupracovat, aby se vrátili do skutečného světa. Hra navíc bude obsahovat spoustu různých herních mechanismů ze spousty dalších žánrů videoher.

V možnostech bude i zakoupení tzv. Friend´s Passu, díky kterému se budou moc spojit vybrané dvojice. Hra se doporučuje hrát i párům, které by měla naučit lépe spolupracovat. Režisérem hry je známý Josef Fares, který má sebou projekty jako A Way Out nebo Starbreeze Brothers: A Tale of Two Sons.

Označme si v kalendáři 26. března 2021 a těšme se na další adventuru, která nás spojí s ostatními hráči a přáteli.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button