NovinkyPC

Everywhere | další hra vyvíjená na novém Unreal Engine

Dneska tu pro vás mám něco trošičku jiného. Není to žádné peckovní oznámení o releasu nové hry nebo šťavnaté drby. I tak si ale myslím, že to není úplně zahození hodné. Asi vás není tolik ale někteří možná zaznamenali informace ohledně nadcházející hry s názvem Everywhere. O co se jedná?

Informací je pomálu

Infošky se na nás fakt nehrnou. Udělal jsem nějaký ten digging internetových zákoutí (pod tím si prosím představte twitter a reddit) a hledal jsem něco co by alespoň trošku přiblížilo hru jako takovou. Well..moc jsem toho nenašel. Jediné ofiko info najdete na jejich webovkách.

Co víme je, že se vývoj vede bývalý lead designer posledních dílů GTA. Bude se jednat o hru zasazenou do open wordlu a měl by se tu nacházet taky co-op. V každém případě, v momentální fázi se snaží hireovat co nejvíce lidí. Mají otevřených až 40 pozicí, na které se můžete klidně přihlásit. Release neznáme ale šeptá se něco o letošním roku.

https://twitter.com/everywhere_game/status/1282625440138633217

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button