Novinky

MMO novinky #3 – Nechtěli byste headset? | Novinka

Vítejte toto jsou MMO novinky #3. Pravidelná, ano už to není jen pokus, rubrika, která vám přináší novinky ze světa MMO her. Než se do toho ale pustím, již jste určitě zaznamenali zprávu, že Anthem byl zrušen. Upřímnou soustrast těm, co ho hráli. Možná jste už ale nezaregistrovali zprávu, že u Dragon Age 4 upustili od plánovaného multiplayeru. Hurá. To bylo jen tak na okraj.

World of Warcraft

WoW obdrželo zkraje týdne nový hotfix. V něm mimo jiné byla snížena obtížnost Castle Nathria a Sanguine Depths. Změny byly provedeny na základě hráčského feedbacku. Hráči si mohou všimnout sníženého poškození v určitých situacích a menšího zdraví pro některé bosse. Pokud vás zajímají podrobnosti jako konkrétní čísla a podobně naleznete je na oficiálních stránkách.

Guild Wars 2

Guild Wars se tentokrát vytasilo s trailerem na novou kapitolu Icebrood Saga: Champions. Je to již třetí kapitola a má název Balance. Tentokrát se zaměří na Jormuga a jeho dvojče Primorduse. Oba dva vládnout elementální magií na opačných stranách spektra. Těšit se můžeme na nové mise, spojence a odměny. A hlavně na nový příběh, který nám rozšíří svět. Pět šťastlivů také bude mít možnost vyhrát headset a podložku pod myš. Podmínky soutěže jsou jednoduché, stačí se zalogovat do hry v období od 9. do 22. března. Každé zalogování se počítá, takže čím víc dní se přihlásíte, tím větší máte šanci vyhrát. Více podrobností naleznete samozřejmě na oficiálních stránkách.

Runescape

Minulý týden se Oldschool Runescape dočkalo svého spuštění na Steamu. Ale to není jediná novinka, která se za poslední týden ve světe Glienoru odehrála. Přichází nový Combat Challenge a to v podobě tří dinosauřích dam. Utkat se s nimi můžete najednou, individuálně či v kombinaci,, která se vám zalíbí. Po jejich poražení na vás bude čekat unikátní odměna, ale nečekejte, že to bude jednoduchý boj. Poslední novinkou je, že se opět vrací Yak Track s novou sérií úkolů. Ty se tentokrát zaměří na minulost a budeme tak mít možnost zavzpomínat na své začátky. Pamatujete na ten dort, pro který jsme sháněli ingredience. Nebo jak jsme se strachem vyhýbali Temným čarodějům na jihu Varrocku, protože nás prostě pokaždé zabili. Ach ty vzpomínky. Podrobnosti najdete na oficiálních stránkách.

Tak to byly MMO novinky #3. Příští týden jsem tu zas s novou náloží a číslem 4. A teď běžte hrát své oblíbené MMO.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Back to top button