NovinkyPC

Black Desert Online zdarma na Steamu | Novinka

Ano, čtete správně, MMORPG Black Desert Online od korejského studia Pearl Abyss je na Steamu momentálně zdarma. Pokud tedy hru znáte, případně Vás zajímá, protože je zdarma, stačí ji prostě přidat na účet a aktivovat do 10. března 2021 do 10:00. Pokud budete chtít ale všechna DLC, tak si připravte krásných 127Euro (by oko 3450 korun).

O čem je Black Desert Online?

Hra vyšla už v roce 2017, takže prošla několika úpravami, nicméně má svou stálou skupinu fanoušků, kteří na ni nedají dopustit. Cílem je ve spolupráci s ostatními hráči lovit monstra, zabíjet nepřátelské bossy, sbližovat se s ostatními hráči, najít si svoji guildu atd. Do toho hra obsahuje možnosti jako rybaření, vaření, výrobu nebo obchod.

Čeká Vás příjemně udělaná grafika a velice dobře udělaný bojový systém. Bohatý svět na prozkoumávání, ať už v doprovodu společníka zvaného Black Spirit nebo solo.

V čem je hra opravdu dobrá, je možnost si vybrat hned z několika tříd. Na výběr jich je nyní celkem 21. Problémem ale je, že každá třída má předem určené pohlaví, takže nikdo si nezahrajte Berserkera ženu, nebo Dark Knighta muže. Jak jsem již zmínil, bojový systém je skvěle udělaný, ale časem se může stát trošku repetitivní takže se může stát, že se přistihněte, že vlastně náhodně klikáte a čekáte jenom jak souboj dopadne.

Kdybych měl hru sám za sebe hodnotit, tak je rozhodně hratelná a hlavně jak se říká: „Darovanému koni na zuby nekoukej.“

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button