NovinkyPS4PS5Xbox One

Xbox Gold a PlayStation Plus – březen | Novinka

Jako každý měsíc nabízí Xbox Gold a PlayStation Plus hry zdarma. To už je taková tradice, na kterou se můžeme těšit každý měsíc. Skoro jako na Vánoce nebo na narozeniny, ale tohle naštěstí bývá častěji. Tak co si pro nás připravili tentokrát a bude to stát zato? Člověk nikdy nemá dost her, zvlášť pokud jsou zdarma. Tak se na to mrkneme.

Co si tentokrát připravili Zelení?

Jako každý měsíc přichází s hrami jak na Xbox One (kompatibilní s Xbox Series X/S), tak i na Xbox 360. Zklamáním pro vlastníky Xbox Series X/S může být, že žádná z těchto her není exklusivní pro jejich novou konzoli. Tak co tedy dostaneme? Celkem nás čekají čtyři hry, rovnoměrně rozdělené mezi obě generace. Od 1. do 31. března bude dostupné Warface: Breakout. Je to taktická online střílečka, jako dělaná pro lockdown. Od 16. března do 15. dubna bude dostupná Vicious Attack Llama Apocalypse. Postavte se pomocí nekonečné zásobě mechů armádám lam, protože tohle je lamí apokalypsa. Kamarádi se vám jistě budou hodit, a tak hra podporuje co-op až čtyř hráčů. Ani starší generace nepřišla zkrátka a čekat tam na ní budou také dvě hry. Od 1. do 15. března je to Metal Slug 3. V této 2D scrolling střílečce se postavíme proti rebelům s pořádným arzenálem zbraní a vozidel. A od 16. do 31. března nás čeká Port Royale 3. Staňte se nejmocnější mužem Karibiku pomocí obchodu nebo drancování.

A Modří nezůstávají pozadu

PlayStation Plus nám také nadělí celkem čtyři hry. Na PS5, pokud máte někdo to štěstí a vlastníte ji, bude dostupná hra Marquette. Je to puzzle hra v první osobě, kde velkou roli hraje perspektiva. Další hrou tohoto měsíce bude VR hra Farpoint. Přežijte na nehostinné cizí planetě za pomoci arzenálu zbraní a případně nějakého toho kamaráda. Pro vlastníky PS4 tu tento měsíc máme Remnant: From the Ashes. Naše planeta je ovládána útočníky z jiné dimenze a poslední zbytky lidstva se snaží získat svůj domov zpět. I tato hra podporuje co-op a to až dalších dvou hráčů. Zdá se, že top jakýmsi tématem tohoto měsíce. Zajímalo by mě čím to asi bude, že by za to mohla ta pandemie. Ne to bude jen náhoda. Zlatým hřebem měsíce března je Final Fantasy VII Remake. Tuto hru snad nemusím představovat, ale musím poznamenat, že tato verze se nedá upgradovat na PS5 verzi. Na to si jí musíte zaplatit. Poslední hrou, která ale není novinkou, je hra pro PS5 Destruction Allstars. Tato hra byla již minulém balíčku PS Plus a bude i v březnu.

Xbox Gold a PlayStation Plus přinesou v březnu zajímavé tituly, které vám jistě zpříjemní večerní chvilky v lockdownu. Za mě to osobně tenhle měsíc vyhrává PS Plus, samozřejmě hlavně díky FF VII. A co vy, která služba podle vás tento měsíc vyhrála?

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button