NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

SpellForce III Reforced láká na silnou kampaň

Vydavatel THQ Nordic a vývojářské studio Grimlore Games odhalilo trailer na novou strategii s prvky RPG v reálném čase. Hra bude k dispozici už tento rok a to 7. prosince. Na své si přijdou nejen hráči na PC, ale i na PlayStationu 5, PlayStationu 4, Xboxu One a Xboxu Series. Vlastníci PC verze SpellForce III získají bezplatný upgrade. Konzolisté si budou moci pořídit rozšíření „Soul Harvest“ a „Fallen God“.

SpellForce III Reforced láká nejen na skvělý trailer, ale i příběh

Píše se rok 518 a vzpoura padlých mágů byla potlačena korunou. Avšak vše bylo pouze Pyrrhovým vítězstvím. Celé regiony se nyní utápí v anarchii, uprchlíci se volně potulují po krajině a k tomu všemu se zemí šíří smrtelně nakažlivá epidemie, známá jako „Krvavé pálení“. V této těžké době se lidé upínají ke každé jiskřičce naděje. Muž jménem Rondar Lacaine tvrdí, že za touto pohromou jsou mágové a pouze příchod Aonira může všechny spasit.

Příběh se odehrává před uznávaným titulem SpellForce: The Order of Dawn.

https://www.youtube.com/watch?v=yiTVV0WLWpM

Ve hře si vyberete vlastního hrdinu a určíte mu speciální schopnosti pomocí stromu dovedností. Zároveň můžete vybudovat vlastní armádu, kterou povedete do epických bitev, a posilovat vztahy s jednou ze tří frakcí. Elfové, skřeti a lidé na vás už čekají.

Hra slibuje více než 30 hodin hraní kampaně buď sólo, nebo s kamarády. Nebo pokud si rádi mastíte online svaly, tak je k dispozici i mód PvP.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button