NovinkyPC

Anthem Reboot oficiálně zrušen | Novinka

Pamatujete si ještě na ten provar s názvem Anthem? Taková ta EA střílečka, která měla ambice udělat díru do světa. A že teda díru udělala řádnou! Až takovou, že po pár měsících, kdy hra skoro umřela, oznámilo EA oficiální reboot, který měl udělat Anthem tak, jak byl původně zamýšlen. Cha, že to ale vyšlo. Dneska ráno jsme totiž dostali novinky z dílny Anthemu. A že jsou panečku šťavnaté.

Coviďák strikes again

Dnes ráno totiž Bloomberg oznámil, že hlavouni v Electronic Arts chystají nějaké oznámení ohledně vývoje rebootu Anthem. No a dočkali jsme se. Kravaťáci oznámili, že práce na Anthem reboot byly oficiálně ukončeny. Nic, konec, šlus. V prohlášení stojí:

Rok 2020 byl velice odlišný. Přesto všechno jsme pokračovali v pracích na Anthemu v domácích podmínkách. Bohužel, celá pandemická situace měla obrovský dopad na naší produktivitu a ne vše, co jsme si naplánovali, jsme mohli splnit. Vím, že to bude pro mnohé hráče a celou komunitu Anthemu zklamání. Jistě jste se na hru těšili. Je to zklamání také pro celý tým BioWare

Citace z prohlášení BioWare

Taky vám to přijde jako snůška keců? Něco jako: Néé Covid pandemie nám znemožnila pracovat a proto musíme celý reboot zrušit. EA, takhle se omluvy nekonají. Už jsme jeden příklad omluvy viděli a bylo to teda něco úplně jiného. No v každém případě, zrušení rebootu neznamená, že by Anthem skončil úplně. Studio BioWare bude pokračovat v supportu a bude se snažit udržet hru při životě. Jestli se vůbec někdo ke hře vrátí nebo upadne v zapomnění, to už je otázka dnů budoucích.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button