HryNovinkyPCPS4PS5Xbox One

We Were Here Together: co-op puzzle na Playstation | Novinka

We Were Here Together: co-op puzzle pro dva hráče, ve kterém je pro společné přežití nezbytná spolupráce. Když se vám ztratí z dohledu ostatní členové výpravy na Antarktidě, nezbývá než sledovat světlo ze světlice až do středověkého hradu. Cesta z něj vede jen skrze několik rébusů a hádanek, které musí hráči společnými silami vyřešit. Hra vyšla už před dvěma lety, nyní si ji však můžete zahrát i na PS4 a PS5 spolu s novými změnami.

Jak v traileru vidíte, hra má skoro až dětskou grafiku, kde je vše hodně barevné. Nenechte se však oklamat. We Were Here Together: co-op vás nutí využít spolupráce naplno, puzzle totiž nejsou tak jednoduché. Pomocí vysílaček si budete ve hře sdělovat informace, když toho druhého ztratíte z dohledu. K hraní tedy určitě nutně potřebujete dva fungující mikrofony, abyste byli schopni rébusy a puzzle vyřešit. Navíc vám ve hře bude komplikovat postup zloduch “Jester“, kterého musíte společně porazit.

Úplně první díl We Were Here ze série těchto puzzle co-op her od studia Total Mayhem Games si stále můžete zahrát na Steamu zdarma. Druhý díl We Were Here Too si můžete na Steamu koupit. Nejnovější We Were Here Together si můžete zahrát nově tedy i na PS4 a PS5, hra je dostupná i na PC a na Xbox One a Xbox Series X.

Více se o ní dozvíte na oficiálních stránkách hry.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button