FilmyNovinky

V Justice League se objeví 9 záporáků

Už v březnu se dočkáme Justice League Snyder’s Cutu. Touha po filmu ale přináší mezi fanoušky neuvěřitelné teorie, touhy a rozbory vydaného traileru. Už nyní víme, že se ve snímku objeví na delší dobu Green Lantern, Martian Manhunter nebo The Atom. Podívejme se ale na devět záporáků, kterých se ve filmu dočkáme, včetně jediného, kterého jsme zatím viděli, Steppenwolfa.

Steppenwolf

Samozřejmě tohoto záporáka očekával snad každý. Nicméně právě on si prošel obrovskou změnou. Ve Snyder’s cutu vypadá divočeji, silněji a hrozivěji. Oproti tomu co jsme viděli v původním filmu, kde nepůsobil skoro vůbec nebezpečně se nyní dočkáme skutečného zabijáka a poručíka Darkseidovy armády.

Darkseid

Jeden z největších záporáků DC Universa se ve filmu také objeví. Konečně diváci uvidí osobu, která dobývá jednu planetu za druhou. Na začátku filmu uvidíme i jeho mladší verzi Uxase, kdy bude bojovat proti Atlanťanům, Amazonkám, lidem a Bohům. V bitvě si ho prý pořádně užijeme, protože bude delší a propracovanější, než to, co s ní provedl Joss Whedon.

DeSaad

Objeví se i jeden z dalších poručíků Darkseida DeSaad. Tento záporák pojmenovaný po francouzském šlechtici markýzi De Saadovi, je tzv. „brutální zlo“ Darkseidovi armády. Není mu cizí mučení svých obětí. Ve filmu by měl sloužit jako prostředník mezi Steppenwolfem a Darkseidem, užijeme si ho tedy opět dostatečně.

Granny Goodness

Granny se objevila až v posledním traileru na Justice League. Můžeme si jí všimnout, jak stojí po boku Darkseida a DeSaada pravděpodobně na Akropolis. Je Darkseidovou nejkrutější generálkou, ačkoliv vypadá jako milá babička. V komiksech se ale jedná o jednu z největších záporaček, která bojuje jak proti Supermanovi, tak proti New Gods.

Parademons

Samozřejmě nemůže chybět tato armáda démonů. Pěšáci Darkseidovi armády se nám ukázali už v původní verzi Justice League. Nicméně nyní vyšlo najevo, že se jedná o padlé válečníky z první velké bitvy proti Darkseidovi. Navíc nejde jenom o naši planetu, ale jedná se o zabité ze všech planet, které Darkseid se svými generály během let dobyli. Doslova jde tedy o milionovou armádu.

Lex Luthor

Nikdo z diváků nejspíš Lexe Luthora nečekal. Především po událostech z Batman vs. Superman Dawn of Justice kdy byl uvěznen. Nicméně v traileru jde vidět, že je součástí jedné ze scén. Uvidíme, jak velkou roli ve filmu sehraje.

Joker

Návrat Jareda Leta do role Jokera se dá shrnout jednou větou „We live in society.“ Joker byl do role dosazen na žádost Zacka Snydera, který tak musel dělat speciální dotáčky s největším kriminálníkem Gotham City a zároveň nejnebezpečnějším a nejšílenějším nepřítelem Batmana. Pro Leta samotného se bude jednat nejspíš o vykupující roli, protože ve snímku Suicide Squad nebyl přijat vůbec kladně. Nyní ale působí naprosto fantasticky.

Deathstroke

Další velký Batmanův nepřítel. Deathstroke se objeví ve filmu pravděpodobně proto, aby provokoval samotného Batmana. Jeho roli si zahraje herec Joe Manganiello. Vedle speciálních dotáček bude ve filmu k vidění i jeho původní scéna, která měla být openingem pro Batmana s Benem Afleckem.

Ares

Poslední známý záporák a nepřítel Wonder Woman se objeví ve své daleko mladší verzi. A také na straně obránců země. Ares je přece jenom bohem války a kde se mu může bojovat lépe, než po boku své rodiny proti Darkseidovi.

Nevím jak vy, ale já 18. březen doslova vyzývám, aby už zde byl a mohli jsme vidět vykoupení Justice League.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button