NovinkySeriály

Truth Seekers byli zrušeni Amazonem

Komediálně hororová série Truth Seekers byla zrušena po první sezóně. Amazon tak rozhodl, přesto že měl seriál i docela dobrou sledovanost. Na seriálu se podíleli Nick Frost a Simon Pegg, kteří pracovali i na komediální trilogii Shaun of the Dead, Hot Fuzz a The World’s End, kde spolupracovali s režisérem Edgarem Wrightem.

Osmidílná série měla premiéru na Amazon prime na podzim roku 2020 a vyprávěla o týmu dvou paranormálních vyšetřovatelů. Ti hledají, odhalují a pozorují duchy po celé Velké Británii. V hlavních rolích se představili Malcolm McDowell (Jsem Agent, Antiviral), Samson Kayo (Bloods, Drunk History), Emma D’Arcy (Problémissky, Hanna) nebo Susan Wokoma (Enola Holmes, Crazyhead).

Nejvíce se zrušení seriálu dotklo samotného Frosta: „Je smutné, že se Truh Seekers již na druhou sezónu nevrátí. To že show nebyla obnovena byl pro mě obrovský šok. Do této série jsme dali vše, naše srdce i naši duši, a v některých případech i naši krev. Vy co jste show měli rádi, děkuji vám. A vy co jste ji rádi neměli, jste teď šťastní? Jste?“ Takto emotivně se rozloučil se svým dalším projektem.

Doufejme, že tuto komediální dvojici uvidíme brzo v nějakém dalším projektu. Jejich humor má své kouzlo.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button