NovinkySeriály

Další trailer na Falcon a Winter Soldier | Novinka

Tak jako každý rok přinesl SuperBowl (pro neznalce je to finále americké NFL) spoustu trailerů a novinek. My se zaměříme na trailer k seriálu Falcon a Winter Soldier. Tedy seriálu, kde se má oficiálně rozhodnout o nositeli štítu Kapitána Ameriky, který svět MCU opustil po konci Avengers End Game a svůj štít oficiálně předal Falconovi – Samu Wilsonovi.

Svět se po posledním filmu Avengers změnil. Amerika potřebuje nového nositele štítu, nového hrdinu, novou ikonu. Iron Man hrdinsky zemřel a Thor odletěl se Strážci Galaxie. Black Widow byla „vyměněna“ za kámen nekonečna. Hulk je super, ale přiznejme si, není to vůdce. Hawkeye je sice fajn ale asi je na čase, aby se věnoval rodinnému životu.  

O čem seriál bude?

Hlavní synopse je předem daná. O novém nositeli štítu se bude rozhodovat mezi Samem Wilsonem (nejlepším kamarádem Kapitána Ameriky) a Bucky Barnesem – Winter Soldierem (historicky nejlepším kamarádem Kapitána Ameriky). Samozřejmě musíme připočítat, že americké vládě se určitě bude chtít vytvořit ještě nějakého svého super vojáka, takže teoreticky je uchazečů víc. Můžeme také potvrdit, že se do seriálu podle traileru vrátí spoustu známých tváří včetně Sharon Carter, kterou si diváci mohli zapamatovat především z filmu Captain America: Winter Soldier.

Série se také bude zabývat vztahem mezi Falconem a Winter Soldierem, kteří chtějí oba nést odkaz Kapitána Ameriky. Nicméně je tu stále jedna věc, která je ohledně štítu známá: „Štít musí nést dobrý muž a ne dobrý voják.“ Což jak víme, je spíš Sam Wilson než upravený ruský zabiják Bucky Barnes.

Naštěstí podobu nového nositele štítu začneme zjišťovat už 19. března.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button