NintendoNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Dead by Daylight: Změna pro Decisive strike? | Novinka

Dead by Daylight Q&A je stream, ve kterém vývojáři této populární multiplayerové hororovky odpovídají na otázky od hráčů. V posledním streamu padly otázky ohledně perku “decisive strike” a funkce “object of obsession“. Mezi další probírané věci patřily buffy slabých killerů, UI update a rework pro key.

Lunar New Year Sale

Jednou z novinek je to, že Lunar New Year Event vyjde příští týden. Pro tento event unikly leaknuté skiny pro Wraitha a Deatslingera, které vypadají epicky. Stejně jako lunární skiny z minulého roku jsou zbarveny do červené a zlaté barvy. Tyto lunární eventy spouští Dead by Daylight pokaždé k oslavě čínského Nového roku.

Object of Obsession

Object of Obsession je perk, který do hry přišel spolu s Laurie Strode. Už delší dobu není příliš populárním perkem, proto mu určitě rework prospěje. Nyní vývojáři z Behavior uvažují na designovou změnou tohoto perku, objevil se už i návrh, jak by ta změna mohla vypadat. Ještě ale není jisté, jestli tyto změny projdou. Čeká je ještě spousta testování.

Decisive strike rework

Velké změny má obdržet decisive strike, který byl hodně předěláván už v minulosti. Nepotvrzené informace uvádějí, že by se nově decisive strike zrušil, pokud survivor zachráněný z hooku začne opravovat generátor, healovat, cleansovat totem, sabotovat hook nebo sundávat z hooku další survivory.

Dead by daylight Q&A shrnutí

Další témata, která v Q&A padla, bylo třeba buffování slabších killerů, mezi které se počítá třeba Legion. Jedna z věcí, která se možná taky dočká změn, je key, který můžou survivoři využít pro útěk skrze hatch.

Pokud vás zajímají další probírané otázky, můžete se podívat na video Youtubera The King, který témata hodinového streamu shrnuje do patnácti minut.

Dead by daylight naposledy jako nového killera přidalo “The Twins”, o kterých jsme psali samostatný článek.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button