NovinkyPC

World of Tanks letos přijde na Steam! | Novinka

Jedno z nejúspěšnějších tankových MMO se ještě letos dostane na Steam! Wargaming už na něm pro World of Tanks vytvořil stránku a spolu s ní oznámil i pár informací. Zatím ještě není dáno přesné datum vydání, ale rozhodně to bude ještě tento rok. Závratnou informací je však to, že si hráči nebudou moct nechat svůj progress z ne-Steamového účtu. Vytvoří se jim totiž zcela nový profil.

Tato zpráva po původním nadšení zaskočila mnoho fanoušků. Bohužel, Wargaming vypadá, že v tomto bude neústupný a opravdu se nedočkáme možnosti převést si svůj starý účet na Steam. Autoři viní z tohoto problému původní game design, který neplánoval existenci hry na více platformách.

Původně jsme o World of Tanks nepřemýšleli jako o hře, která přijde na více PC platforem, a proto je nemožné použít váš současný herní účet k přihlášení do hry skrz Steam. Když spustíte World of Tanks na Steamu, vytvoří se vám účet nový. Wargaming

Vývojáři každopádně potvrdili, že Steamovská verze bude obsahovat všechno to, co obsahuje existující verze. A taky to, že hráči na Steamu budou moci hrát s těmi, co přes Steam nehrají. Je tedy vidět, že tato expanze přímo cílí na nové hráče, kteří by jinak o WoT pravděpodobně nezavadili. A že si chce své staré hráče nechat na vlastní platformě. Koneckonců, není se čemu divit – za více než 10 let existence hry bylo založeno přes 160 milionů účtů. A to je už pořádná základna.

Steamovská verze tedy bude navíc obsahovat všechny jeho featury – inkorporovaný friends list, včetně možnosti se přes něj napojit na kamaráda. Region se vám zvolí ze čtyř možných (Rusko, Evropa, Severní Amerika, Asie) automaticky při prvním spuštění.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button